Gwarancja Bosch 8733942703

Gwarancja Bosch 8733942703 to gwarancja udzielana przez Bosch na produkty i usługi, które są objęte jej zakresem. Gwarancja obejmuje wszelkie wady materiałowe i produkcyjne występujące w produkcie lub usłudze w okresie wygaśnięcia gwarancji. Gwarancja Bosch 8733942703 zapewnia również naprawę lub wymianę na nowy produkt w przypadku wystąpienia wady produktu lub usługi w okresie gwarancji. Gwarancja Bosch 8733942703 gwarantuje również, że produkt lub usługa jest odpowiednio wykonana i jest zgodna z producentem. Gwarancja Bosch 8733942703 jest ważna przez określony czas od daty zakupu w wyszczególnionych produktach i usługach.

Ostatnia aktualizacja: Gwarancja Bosch 8733942703

Technologia

Zakres usługDodatkoweOdległość

Ukryj filtrAnuluj wybórZastosuj filtr

Centralny serwis elektronarzędzi Bosch gwarantuje szybkie i sprawne naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych.
Szanowni Państwo,
Od czerwca 2022 do wszystkich napraw płatnych powyżej 500 zł oferujemy zestaw akcesoriów BHP za złotówkę! Promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów.Zachęcamy do korzystania z bezpłatnej opcji wysyłki narzędzi z użyciem formularza online do naszego serwisu. Jednocześnie informujemy, iż sprzedaż części zamiennych odbywa się online – nie realizujemy sprzedaży bezpośrednio w serwisie na ul. Jutrzenki.

Dowiedz się więcej o promocji

Odbierz swoją 10–letnią gwarancję już teraz.

* Rejestracja nowej pralki lub pralko-suszarki Bosch oraz aktywacja 10–letniej gwarancji przez Internet jest bezpłatna, prosta i zajmie Ci tylko kilka minut. Możesz to zrobić do ośmiu tygodni od daty zakupu urządzenia.
Po zakończeniu rejestracji pralki lub pralko-suszarki, na Twoim profilu w zakładce Moje produkty pojawi się Certyfikat Gwarancji.
Założenie konta umożliwia korzystanie z bogatej gamy ofert oraz usług, a także dostęp do aktualnych promocji i nowości.

więcej

 • Warunki gwarancji
 • Zarejestruj swój produkt

* Rejestracja nowej zmywarki Bosch oraz aktywacja 10–letniej gwarancji przez Internet jest bezpłatna, prosta i zajmie Ci tylko kilka minut.
Po zakończeniu rejestracji zmywarki, na Twoim profilu w zakładce Moje produkty pojawi się Certyfikat Gwarancji.

 • Warunki gwarancji
 • Technologia Silników Bosch – Jakość Made in Germany.

  Ponad 65 lat pracy przy konstruowaniu i produkcji silników Bosch w Niemczech doprowadziło nas do najwyższego poziomu inżynieryjnej precyzji. Tworzymy silniki, które zmieniają jakość życia. Od naszych odkurzaczy oczekujemy nie tylko skutecznego odkurzania, ale też długotrwałej żywotności. Dlatego teraz silniki w odkurzaczach marki Bosch obejmujemy 10-letnią gwarancją*. Ciesz się niezmiennie wysoką skutecznością odkurzania każdego dnia, rok po roku – z naszą najlepszą Technologią Silników Bosch.

  *Gwarancją nie są objęte silniki w modelach odkurzaczy o symbolach rozpoczynających się od BGS05… i BGC05…

 • Szczegółowe warunki gwarancji do pobrania tutaj
 • Gwarancja Bosch 8733942703

  Bezpośredni link do pobrania Gwarancja Bosch 8733942703

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Gwarancja Bosch 8733942703