Instrukcja instalacji i ustawień Dewalt Sds Plus D25013

Dewalt Sds Plus D25013 to wytrzymała i wydajna wiertarka udarowa, która jest idealnym narzędziem do wykonywania szerokiego zakresu prac wykończeniowych, wiercenia i wiercenia. Instrukcja instalacji i ustawień Dewalt Sds Plus D25013 zawiera szczegółowe informacje dotyczące sposobu instalacji i ustawień narzędzia. Zalecane jest zapoznanie się z instrukcją przed użyciem narzędzia, aby mieć pewność, że zostało ono poprawnie zainstalowane i ustawione. Instrukcja zawiera informacje dotyczące właściwego użycia narzędzia, właściwego użycia części zamiennych i bezpiecznych praktyk używania narzędzia. Instrukcja jest przydatnym narzędziem do uzyskania maksymalnego wykorzystania narzędzia i zapewnienia jego bezpiecznego użytkowania.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja instalacji i ustawień Dewalt Sds Plus D25013

Rejestracja produktu

Zarejestrowanie swojego zakupu w MyDEWALT umożliwia dostęp do informacji o serwisie gwarancyjnym, najnowszych aktualizacjach i ofertach, ocenianie i recenzowanie swoich produktów.

Naprawy i części zamienne

Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

Serwis DEWALT

Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy branżowe.

Informacje o gwarancji

Uzyskaj wszystkie potrzebne informacje na temat gwarancji, naprawy lub wymiany produktu.

Informacje O Produkcie

  Nasz wygodny lokalizator pomoże znaleźć najbliższego autoryzowanego sprzedawcę DEWALT. Wyczerpujące informacje można znaleźć tutaj.

  XR FLEXVOLT to nasza przełomowa gama bezprzewodowych narzędzi 54V, które zapewniają moc narzędzi przewodowych i swobodę narzędzi bezprzewodowych. Akumulator XR FLEXVOLT to jedyny akumulator na rynku, który automatycznie przełącza się z 54V na 18V, co pozwala mu na zasilanie elektronarzędzi z gamy 18V XR i XR FLEXVOLT pracujących z napięciem zarówno 18V, jak i 54V. Dowiedz się więcej o XR FLEXVOLT tutaj.

  Tak. Akumulatory XR FLEXVOLT są zgodne wstecznie z wszystkimi produktami i ładowarkami 18V XR - każde bezprzewodowe elektronarzędzie 18V XR, które już posiadasz, można zasilać akumulatorem XR FLEXVOLT.

  Na stronach poświęconych produktom znajdują się odnośniki do pobierania instrukcji obsługi. Aby przejść na stronę produktu, wpisz kod lub nazwę produktu w pasku wyszukiwania na górze naszej witryny internetowej.

  Strona poświęcona produktowi zawiera listę danych o drganiach dotyczących narzędzi.

  Aby uzyskać wszelkie informacje techniczne dotyczące kotew i elementów złącznych, kliknij tutaj.

  Gwarancja

   Użytkownicy mają możliwość przedłużenia gwarancji na swoje narzędzia DEWALT do 3 lat. Wystarczy zarejestrować się na stronie MYDEWALT i postępować zgodnie z poleceniami w serwisie, aby zarejestrować swój produkt, i dodać go do swojej zakładki „Przegląd narzędzi” w czasie 4 tygodni od zakupu. Aby się zarejestrować, kliknij tutaj.

   Użyj naszego wygodnego lokalizatora, aby uzyskać pomoc w odszukaniu najbliższego autoryzowanego serwisu DEWALT. Więcej informacji można uzyskać tutaj.

   Wyświetl pełne warunki swojej gwarancji tutaj.

   Serwis I Informacje Techniczne

    Aby wyszukać odpowiednie części, instrukcje obsługi i rysunki dotyczące Twojego narzędzia, musimy znać numer modelu i numer typu tego narzędzia. W narzędziach DEWALT numer modelu i numer typu zwykle są umieszczone na etykiecie ostrzegawczej lub tabliczce znamionowej, która zwykle znajduje się na spodzie lub z boku narzędzia. W przypadku większych urządzeń, jak generatory, etykieta znajduje się zwykle na górze urządzenia.

    Numer seryjny produktu znajduje się zwykle na etykiecie znamionowej lub w komorze akumulatora. Zwykle ma postać serii cyfr lub kombinacji liter i cyfr. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu numeru seryjnego, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny tutaj.

    Kody daty to rok produkcji, po którym następuje tydzień produkcji oraz kod fabryki. Na przykład, produkt wykonany w drugim tygodniu 2017 r. w fabryce nr 59 jest oznaczony kodem 2017- 02 59. Aby uzyskać pomoc w odszukaniu kodu daty, wyświetl przewodnik w formacie PDF dostępny 

    Możesz skontaktować się z serwisem technicznym odwiedzając naszą witrynę dotyczącą serwisowania dostępną tutaj.

    ZNAJDŹ NAJBLIŻSZEGO SPRZEDAWCĘ

    Produkty i akcesoria DEWALT są dostępne do zakupu przez Internet i w punktach sprzedaży detalicznej w całym kraju. Wyszukaj najbliższy punkt sprzedaży, podając kod pocztowy lub miasto.

    Zgubiłeś instrukcję obsługi urządzenia DeWalt SDS Plus D25013 Mlot pneumatyczny? Masz z nim jakiś inny problem? Dobrze trafiłeś.

    Często zdarza się, że pierwsze problemy z urządzeniem DeWalt SDS Plus D25013 Mlot pneumatyczny pojawiają się dopiero po kilku tygodniach, miesiącach od jego zakupu. Wiele osób po takim czasie ma problem ze znalezieniem dokumentów, które dostał przy zakupie (takich jak instrukcja obsługi) - albo zostały już wyrzucone, albo zawieruszyły się tak, że nie sposób ich odnaleźć. Poniżej znajdziesz listę dokumentów dotyczących DeWalt SDS Plus D25013 Mlot pneumatyczny, które możesz pobrać bezpośrednio z naszych serwerów. Od tego momentu nie będziesz musiał pilnować dokumentacji urządzeń. Wystarczy, że zajrzysz do naszej bazy i ściągniesz instrukcję obsługi, tak samo jak do DeWalt SDS Plus D25013 Mlot pneumatyczny.

    Możesz dodać kolejny dokument dla urządzenia DeWalt SDS Plus D25013 Mlot pneumatyczny. Gdy uważasz, że posiadasz nowszą lub lepszą wersję instrukcji podziel się nią z innymi. Możesz też skontaktować się z nami jesli instrukcją Cie nie satysfakconuje lub jest zbyt niskiej jakości. Postaramy się zdobyć odpowiedni dokument dla Ciebie. Jeśli masz problemy z wyświetleniem lub pobraniem manuala, zgłoś się również do nas.

    Potrzebujesz pomocy?

    Jeżeli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy dotyczącej zasobów zawartych już w naszej bazie, bądź chcesz zgłosić prośbę o dodanie nowych instrukcji do naszego serwisu, skorzystaj z możliwych form kontaktu:

    Formularz kontaktowy lub
    contact -@- manualsbase. com

    D25301D-XJ

    • System szybkozaciskowy dla łatwego montażu i demontażu
    • Do stosowania z sieciowymi i akumulatorowymi młotowiertarkami SDS-Plus DEWALT
    • Idealny do bezpyłowego wiercenia o średnicach do 16 mm

    Zobacz więcej funkcji

    Dodatkowe możliwości funkcji

    • Kompaktowa, lekka budowa umożliwia dobrą widoczność miejsca pracy i brak zmęczenia operatora
    • Wąż ssący o długości 150 cm pozwala na daleki zasięg wiercenia
    • Uchwyt z rękojeścią boczną zapewnia uniwersalność zastosowań

    Zawiera

    • (1) Wąż gumowy
    • (1) Rękojeść boczna z przystosowaniem do odsysania pyłu
    • (1) Teleskop i końcówka odsysająca
    • (1) Adapter 43 mm
    • (1) Karton

    Specyfikacje

    46 in

    Długość węża

    1500 mm

    Wysokość produktu

    8. 5 in

    Szerokość produktu

    17. 7 in

    Waga produktu

    1. 2 Kg

    Ilość sztuk

    1

    Średnica węża

    35 mm

    1. 54 lbs

    Długość produktu

    Wsparcie

    1 Lata Ograniczona Gwarancja

    Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i naprawimy bez opłat wszelkie usterki wynikające z wadliwych materiałów lub wykonania w ramach określonej gwarancji.

    Dowiedz się więcej

    Serwis

    Podejmujemy szeroko zakrojone działania, aby zapewnić, że wszystkie nasze produkty są wykonane zgodnie z najwyższymi standardami i spełniają wszystkie odpowiednie przepisy.

    Instrukcja instalacji i ustawień Dewalt Sds Plus D25013

    Bezpośredni link do pobrania Instrukcja instalacji i ustawień Dewalt Sds Plus D25013

    Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

    Ostatnia aktualizacja Instrukcja instalacji i ustawień Dewalt Sds Plus D25013