Instrukcja montażu i opis funkcji Haier Ad962mpera

Haier Ad962mpera to nowoczesny i wysoce wydajny klimatyzator, który jest łatwy w montażu i może być wykorzystywany w różnych rodzajach pomieszczeń. Klimatyzator ten posiada szeroki zakres funkcji i możliwości, w tym trzy ustawienia chłodzenia, oszczędne funkcje oszczędzania energii oraz panel sterowania z wyświetlaczem cyfrowym, który pozwala użytkownikom na wygodne kontrolowanie temperatury i innych ustawień. Instrukcja montażu Haier Ad962mpera jest prosta i nie wymaga specjalistycznych narzędzi ani umiejętności. Zawiera dokładne instrukcje dotyczące łączenia klimatyzatora z wymaganymi elementami zasilania oraz instalacji zarządzania i sterowania. Klimatyzator ten jest wyposażony w wydajny filtr, który może usuwać z powietrza zanieczyszczenia i alergeny, aby zapewnić czyste i zdrowe powietrze w pomieszczeniu.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja montażu i opis funkcji Haier Ad962mpera

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

  • O firmie Haier
  • Haier Group
  • Newsletter
  • Investor relations
  • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Przeglądaj i bezpośrednio pobieraj ze strony instrukcje obsługi naszych produktów w formacie pdf — po prostu wybierz serię produktów, nazwę lub kod urządzenia. Jeśli instrukcja nie jest dostępna, możesz ją zamówić, wypełniając odpowiedni formularz.

Czy sterujesz już swoim urządzeniem za pomocą aplikacji? Koniecznie pobierz Hoover Wizard i uzyskaj dostęp do nowych funkcji i wskazówek, dzięki którym Twój produkt będzie jeszcze bardziej funkcjonalny.
Posiadasz pralkę H-WASH 500, suszarkę H-DRY 500 lub oczyszczacz H-PURIFIER? Pobierz aplikację hOn i uzyskaj dostęp do funkcji i porad zaprojektowanych specjalnie dla Twojego urządzenia.

Pobierz instrukcję obsługi Twojego urządzenia

W tej sekcji w zaledwie kilku krokach możesz ściągnąć instrukcję użytkowania, kartę produktu oraz etykietę energetyczną dla wszystkich urządzeń gospodarstwa domowego Whirlpool: wyszukaj model i wpisz kod swojego urządzenia z tabliczki znamionowej oraz wybierz język. W kilka chwil ściągniesz interesującą Cię instrukcję.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas pod numer 22 244 1000
Linia czynna jest od poniedziałku do piątku od 08:00 do 18:00.

Instrukcja montażu i opis funkcji Haier Ad962mpera

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja montażu i opis funkcji Haier Ad962mpera

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja montażu i opis funkcji Haier Ad962mpera