Instrukcja obsługi i wskazówki bezpieczeństwa Asus Chromebit Cs10

Instrukcja obsługi i wskazówki bezpieczeństwa dla Asus Chromebit CS10 mogą pomóc użytkownikom w całkowitym wykorzystaniu tego produktu. Instrukcja zawiera wszystkie informacje na temat instalacji, działania i bezpieczeństwa produktu. Ważne jest, aby przeczytać instrukcję przed użyciem Chromebit CS10, aby uniknąć ryzyka uszkodzenia, pożaru lub obrażeń. Instrukcja powinna zawierać wskazówki dotyczące używania, czyszczenia, konserwacji i bezpiecznego przechowywania produktu. Wskazówki bezpieczeństwa powinny obejmować informacje na temat bezpiecznej obsługi, ochrony przed pożarem, ochrony przed elektrycznością statyczną, ochrony przed porażeniem prądem i innych zagrożeń.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i wskazówki bezpieczeństwa Asus Chromebit Cs10

Czy instrukcja bhp jest obowiązkowa?

Według Kodeksu Pracy: Art. 237. 4 § 2. „(…) Pracodawca zobowiązany jest wydawać szczegółowe instrukcje i wskazówki dotyczące bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowiskach pracy (…)”. Opracowanie i udostępnienie pracownikom aktualnych instrukcji bezpieczeństwa i higieny pracy jest obowiązkiem pracodawcy uregulowanym przepisami prawa i egzekwowanym podczas ewentualnych kontroli PIP. Instrukcje bhp winny być sformułowane w czytelny i zrozumiały sposób. Przed przystąpieniem pracownika do pracy na danym stanowisku musi się on zapoznać z instrukcją BHP. Sporządzenie instrukcji BHP bazując na darmowych wzorach może przysporzyć mniej wyzwań niż przygotowanie instrukcji BHP od zera, ponieważ zakres i tematyka instrukcji jest już przygotowana.

Instrukcje obsługi i przewodniki użytkownika Laptopy ASUS

YMożesz pobrać za darmo instrukcje PDF dla Laptopy ASUS.
Mamy 573 darmowych instrukcji użytkowania PDF dla 572 produktów ASUS w kategorii Laptopy.

  • 7
  • adefgiknpqrstuxyz

Asus Chromebit CS10 - mini komputer z Chrome OS został tradycyjnie wyposażony został na jednym końcu w złącze HDMI, które podłączamy do naszego telewizora (lub monitora), oraz w USB 2. 0 na drugim. Posiada czterordzeniowy procesor Rockchip 3288-C taktowany zegarem 1, 8 GHz, układ graficzny Mali 760, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB pamięci masowej.

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do komputera Asus Chromebit CS10.Przewodnik użytkowania został dodany 10. 02. 2016.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: polski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Asus Chromebit CS10 i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 3. 3 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

  • Instrukcja obsługi do Asus Chromebit CS10
    Pobierz instrukcję PDF w języku: PL
    Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.


Oceń Asus Chromebit CS10

  • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

  • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Instrukcja obsługi i wskazówki bezpieczeństwa Asus Chromebit Cs10

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i wskazówki bezpieczeństwa Asus Chromebit Cs10

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i wskazówki bezpieczeństwa Asus Chromebit Cs10