Instrukcja użytkowania - Porady dotyczące montażu Canon 0296b002 Eos 5d Digital Camera Slr

Instrukcja użytkowania Canon 0296b002 Eos 5d Digital Camera Slr zapewnia cenne wskazówki dotyczące montażu i korzystania z aparatu. Instrukcja zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące bezpiecznego i pomyślnego montażu aparatu, w tym informacje dotyczące bezpiecznego montażu i używania wszystkich akcesoriów. Instrukcja użytkowania także omawia przydatne informacje dotyczące korzystania z aparatu, w tym jak włączyć aparat, jak wybrać odpowiedni tryb i jak wykorzystać akcesoria do doskonalenia zdjęć. Wreszcie, instrukcja dotycząca użytkowania aparatu zawiera informacje dotyczące konserwacji i czyszczenia aparatu, aby zapewnić długotrwałe użytkowanie.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja użytkowania - Porady dotyczące montażu Canon 0296b002 Eos 5d Digital Camera Slr

 • Przegląd
 • Zalety
 • Recenzje
 • Dane techniczne
 • Pomoc techniczna

Rewolucja w rozdzielczości

Łatwa, intuicyjna obsługa w połączeniu z rozdzielczością 50, 6 MP umożliwiają uchwycenie każdego momentu w najdrobniejszych szczegółach. Aparat EOS 5DS zmieni Twój sposób patrzenia na świat.

Najlepsza wyrazistość i rozdzielczość obrazu dostępna w lustrzankach cyfrowych

Szybka reakcja – bądź zawsze na czele stawki

Doskonała ostrość w każdych warunkach

Drukuj najwyższej jakości obrazy w formacie A0 lub większym

Niezwykle wydajne podwójne procesory DIGIC 6 umożliwiają drukowanie obrazów o bardzo dużej rozdzielczości w formacie A0 lub większym, zapewniając przy tym niski poziom szumów i wierne odwzorowanie kolorów, a także zachowując rzeczywiste odcienie skóry.

Szybka reakcja – bądź zawsze na czele stawki

Podwójny procesor DIGIC 6 umożliwia szybkie przetwarzanie obrazu i szybką reakcję aparatu nawet w przypadku dużej ilości danych rejestrowanych przez matrycę o rozdzielczości 50, 6 MP. Uchwyć całą akcję dzięki możliwości rejestrowania obrazów o rozdzielczości 50, 6 MP z prędkością 5 kl. /s. Dodatkowym atutem jest łączność w standardzie USB 3. 0, która pozwala na szybkie udostępnianie materiałów oraz zdalne sterowanie aparatem.

Doskonała ostrość w każdych warunkach

Zaawansowane funkcje śledzenia i rozpoznawania obiektu

Zastosowana w tym modelu technologia EOS iTR AF wykorzystuje informacje o kolorach i twarzach do rozpoznawania i śledzenia obiektów poruszających się w obrębie kadru. Szybkość reakcji automatycznej regulacji ostrości może zostać wyregulowana za pomocą prostego narzędzia, które dostosowuje podążanie za ostrością do warunków fotografowania i obiektu, dzięki czemu inne obiekty chwilowo zasłaniające obiekt nie zakłócają regulacji ostrości.

61-punktowy, szeroki autofokus

Szybka i precyzyjna regulacja ostrości, nawet w warunkach słabego oświetlenia, dzięki 61-punktowemu systemowi AF. Dodatkową precyzję zapewnia 41 punktów krzyżowych, w tym pięć bardzo czułych punktów podwójnie krzyżowych.

Wybór punktu AF

Możesz używać wszystkich 61 punktów AF razem lub pogrupować je w ruchome strefy pokrywające obiekty poza środkiem kadru. Możesz także wybrać tylko jeden punkt AF, aby dokładnie ustawić ostrość na określoną część ujęcia.

Odporny na warunki pogodowe

Elementy sterujące są umieszczone w konstrukcji wykonanej ze stopu magnezu, która chroni je przed wodą i pyłem oraz umożliwia pracę w trudnych warunkach pogodowych.

Dwa gniazda kart pamięci

Gniazda na karty pamięci CompactFlash i SD umożliwiają automatyczne tworzenie kopii zapasowych plików w trakcie fotografowania, co pozwala na udostępnianie ich klientom i zwiększenie pojemności pamięci w aparacie. pl/media/Dual_card_slot_tcm125-1233675. jpg"/>

Zalecane obiektywy

Nasze zalecane obiektywy stało- i zmiennoogniskowe umożliwiają fotografowanie życia z nowej perspektywy. Oferta obejmuje obiektywy ultraszerokokątne do fotografowania niesamowitych krajobrazów i długie teleobiektywy, które pozwalają być bliżej wydarzeń sportowych i przyrody z zachowaniem wysokiej jakości. Wiele produktów ma szerokie otwory przysłony ułatwiające pracę w słabym oświetleniu i mechanizmy korekcji perspektywy, które zapewniają zaawansowaną kontrolę nad głębią ostrości.

Wbudowane funkcje, które wspomagają kreatywność

Obraz o wysokim zakresie dynamicznym

Uchwyć szczegóły w jasnych i ciemnych partiach obrazu dzięki przetwarzaniu obrazów w trybie HDR. Dzięki łączeniu trzech obrazów o różnym poziomie ekspozycji: standardowa, niedoświetlenie i prześwietlenie, aparat jest idealny do fotografowania krajobrazów i martwej natury.

Neutralny

Artystyczny standardowy

Artystyczny żywy

Artystyczny olejny

Artystyczny uwypuklony

Ekspozycja wielokrotna

Tryb ekspozycji wielokrotnej oferuje wiele automatycznych opcji sterowania służących do nakładania warstw obrazu, umożliwiając tworzenie przepięknych obrazów składowych. pl/media/Full_HD_Movie_tcm125-1233677. jpg"/>

Filmy Full HD EOS

Rejestruj filmy EOS w rozdzielczości Full HD z możliwością ręcznego sterowania obrazem i dźwiękiem.

Funkcje samowyzwalacza

Twórz wspaniałe filmy poklatkowe z użyciem wbudowanego, programowalnego samowyzwalacza interwałowego. W przypadku zdjęć z bardzo długim czasem naświetlania można na określony czas zablokować migawkę w trybie Bulb.

Styl obrazów z uwzględnieniem drobnych szczegółów

Funkcja ta pozwala na zachowanie szczegółowości i gradacji obrazów uchwyconych przez matrycę o wysokiej rozdzielczości. Umożliwia również regulowanie takich parametrów jak próg czy wartość wyostrzenia w obrazach JPEG, dzięki czemu można uzyskać wyjątkowe obrazy bezpośrednio w aparacie.

Filtr dolnoprzepustowy nierozmywający obrazu

W tradycyjnej konstrukcji lustrzanek cyfrowych filtr dolnoprzepustowy umieszczony jest przed matrycą aparatu i zapobiega powstawaniu takich niepożądanych efektów jak efekt mory czy przekłamanie barw. Filtry tego typu lekko zmiękczają obraz. Z tego względu w aparacie EOS 5DS R wyeliminowano efekt filtru dolnoprzepustowego, co umożliwia osiągniecie najwyższej możliwej ostrości. Prawdopodobieństwo powstania artefaktów jest w rezultacie niewielkie, co sprawia, że aparat EOS 5DS R stanowi dobry wybór w przypadku zdjęć w plenerze lub w kontrolowanych warunkach studyjnych. Z kolei do innych zastosowań lepszym rozwiązaniem może okazać się aparat EOS 5DS.

Oryginalne zdjęcie aparatu EOS 5DS R

Ostrość – EOS 5DS R kontra EOS 5DS

Nagrody dla produktu

Dane techniczne

Matryca CMOS o rozdzielczości 50, 6 megapiksela

Podwójny procesor DIGIC 6

Czujnik pomiarowy RGB+IR, 150 000 pikseli

Do 5 klatek na sekundę

61-punktowy AF

Fotografowanie z różnym współczynnikiem kadrowania

USB 3. 0

System redukcji drgań lustra

Fotografowanie z samowyzwalaczem interwałowym

Wyświetl pełne dane techniczne

Pobieranie sterowników, oprogramowania, oprogramowania układowego i instrukcji obsługi.

Pomoc techniczna

Inne interesujące propozycje...

Canon Professional Network

Specjalistyczna i dogłębna wiedza: poznaj wszystkie potrzebne informacje niesamowitych aparatach EOS 5DS i EOS 5DS R o rozdzielczości 50, 6 megapikseli.

Zarejestruj produkt

Opowiedz nam o sobie i zaprenumeruj biuletyn You Connect firmy Canon – pełny inspirujących materiałów, wiadomości i porad.

lub

Pobieranie sterowników, oprogramowania i instrukcji obsługi

Aby uzyskać dostęp do zasobów wymienionych powyżej (i nie tylko), w tym do aplikacji, oprogramowania układowego, sekcji często zadawanych pytań i kodów błędów, wyszukaj swój produkt poniżej lub wybierz jedną z naszych popularnych grup produktów.

Po wyświetleniu strony produktu skorzystaj z kart w celu przechodzenia między poszczególnymi rodzajami zawartości.

W celu uzyskania wsparcia możesz również przejrzeć nasze strony dotyczące pomocy technicznej dla firm.

Oprogramowanie EOS Webcam Utility firmy Canon

Używaj swojego aparatu Canon jako wysokiej jakości kamery internetowej – wystarczy, że zainstalujesz nasze oprogramowanie EOS Webcam Utility.

Inne przydatne pozycje...

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Canon iD

Zarejestruj produkt i zarządzaj kontem Canon ID

Naprawa

Wyszukaj punkt serwisowy i przydatne informacje dotyczące procedury naprawlub

EOS 5D Mark III

EOS 5D Mark III to pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa o rozdzielczości 22, 3 MP z 61-punktowym autofokusem i możliwością rejestrowania 6 kl. /s. Rejestruje wysokiej jakości filmy Full HD i zapewnia ręczną kontrolę nad wszystkimi parametrami, od liczby klatek na sekundę do dźwięku.

Korzyści

 • Matryca światłoczuła o rozmiarze pełnej klatki i rozdzielczości 22, 3 megapikseli
 • 61-punktowy AF
 • Seria zdjęć z szybkością 6 kl. /s
 • Zakres czułości ISO 100–25600, rozszerzalny do ISO 102400
 • Filmy w standardzie Full HD, sterowanie ręczne
 • Nieskompresowany sygnał przez HDMI, Full HD, 8-bitowy tryb 4. 2. 2
 • 14-bitowy procesor DIGIC 5+
 • Odporny na warunki pogodowe
 • Wyświetlacz o przekątnej 8, 11 cm (3, 2 cala) i rozdzielczości 1 040 000 punktów
 • Tryb HDR

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon EOS 5D Mark III

Matryca światłoczuła o rozmiarze 22, 3 megapiksela

Matryca CMOS o rozdzielczości 22, 3 megapiksela i procesor obrazu DIGIC 5+ umożliwiają rejestrowanie szczegółowych obrazów o wysokiej jakości. Kolory są jasne, ale naturalne, a najmniejsze szczegóły są zachowywane nawet w bardzo ciemnych i jasnych obszarach kadru.

Wysoka jakość i wydajność nawet w słabym świetle

Aparat EOS 5D Mark III zapewnia doskonałą jakość obrazu niezależnie od oświetlenia. Zakres czułości ISO 100–25600 (rozszerzalny do ISO 102400) pozwala robić zdjęcia nawet po zachodzie słońca.

61-punktowy, szeroki autofokus

61-punktowy, szeroki autofokus zapewnia szybkie i precyzyjne nastawianie ostrości, nawet na obiekty znajdujące się poza centrum kadru. 41 punktów krzyżowych (w tym pięć podwójnie krzyżowych o zwiększonej czułości) umożliwia bardzo dokładne śledzenie ruchomych obiektów.

Szybkie serie zdjęć

Nadążaj za akcją z szybkością 6 kl. /s i zarejestruj nawet 16 270 seryjnych zdjęć w formacie JPEG na karcie UDMA (tryb 7) za jednym zamachem.

Obraz o wysokim zakresie dynamicznym

Tworzenie obrazów HDR w aparacie umożliwia utrwalenie jasnych szczegółów i ciemnych obszarów.

Filmy w standardzie Full HD, sterowanie ręczne

Wysoka jakość filmów w standardzie Full HD w rozdzielczości 1080p. Nieskompresowany sygnał przez HDMI pozwala zapisywać materiał w rozdzielczości 1920x1080 (8-bitowy tryb 4. 2) na zewnętrznych urządzeniach, co ułatwia późniejszą obróbkę. Sterowanie ręczne i wszechstronna oferta obiektywów EF firmy Canon pozwalają osiągnąć kinową jakość efektów wizualnych.

Doskonała jakość dźwięku

Zapewnij swoim filmom właściwą ścieżkę dźwiękową. Aparat EOS 5D Mark III rejestruje cyfrowy dźwięk stereo z częstotliwością 48 kHz i umożliwia ręczną regulację poziomu dźwięku. Standardowe gniazdo mikrofonu 3, 5 mm umożliwia korzystanie z mikrofonów innych firm, a gniazdo słuchawek pozwala monitorować dźwięk podczas nagrywania.

Funkcje obróbki w aparacie

Rozpocznij cyfrową obróbkę jeszcze przed powrotem do domu. Aparat umożliwia ocenianie obrazów w skali od 1 do 5 i wyświetlanie na ekranie dwóch obrazów jednocześnie dla porównania. Zintegrowane przetwarzanie obrazu RAW pozwala odkryć twórcze możliwości, w tym przetwarzanie obrazu na czarno-biały i retrospektywny balans bieli.

Stworzony, by dotrzeć wszędzie


Konstrukcja ze stopu magnezu zwiększa odporność i trwałość, nie zwiększając masy. Uszczelnienie zabezpiecza przed pyłem i wilgocią.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon EOS 5D Mark III, jego cechach i możliwościach.

Matryca CMOS o rozdzielczości 22, 3 MP

Duża matryca zapewnia maksymalną kontrolę nad głębią pola

Ostry obraz w każdych warunkach

Wysoka szybkość zdjęć

Znakomite zdjęcia w słabym świetle

Oszałamiające filmy 1080p

Zaawansowane przetwarzanie DIGIC

Duży, jasny ekran zapewnia wyraźny obraz

Błyskawiczne tworzenie kopii zapasowych zdjęć

Tryb HDR

Zapewnia prawidłową ekspozycję obrazów w każdych warunkach oświetlenia

Najszerszy wybór obiektywów

lub

Instrukcja użytkowania - Porady dotyczące montażu Canon 0296b002 Eos 5d Digital Camera Slr

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja użytkowania - Porady dotyczące montażu Canon 0296b002 Eos 5d Digital Camera Slr

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja użytkowania - Porady dotyczące montażu Canon 0296b002 Eos 5d Digital Camera Slr