Katalog części 3m Accuglide Ii Std 3 Inch

3M Accuglide II STD 3 Inch to wysokiej jakości katalog części, zaprojektowany z myślą o ochronie Twojej pracy. Katalog części 3M Accuglide II STD 3 Inch został stworzony do pracy w trudnych warunkach, dzięki czemu możesz być pewien, że części będą wytrzymałe i wytrzymałe. Katalog części zawiera wszystkie części, których potrzebujesz, aby skonfigurować swoją maszynę tak, jak chcesz, i zapewnia jednocześnie wsparcie techniczne, aby pomóc w uzyskaniu najlepszych wyników z maszyny. Katalog części 3M Accuglide II STD 3 Inch jest łatwy w użyciu i daje Ci kontrolę nad swoimi maszynami.

Ostatnia aktualizacja: Katalog części 3m Accuglide Ii Std 3 Inch

Chroni pudełka, zapewniając jednocześnie większą przepustowość, gwarantując spójne i wysokiej jakości nakładanie taśmy przy ograniczonych wymaganiach konserwacyjnych.

Zaprojektowany do nakładania taśm o szerokości 36-50 mm z prędkością do 78 stóp na minutę

Zaprojektowany, aby zmaksymalizować żywotność systemu i zapewnić trwałość i łatwą obsługę.

Zobacz więcej szczegółów

 • Chroni pudełka, zapewniając jednocześnie większą przepustowość, gwarantując spójne i wysokiej jakości nakładanie taśmy przy ograniczonych wymaganiach konserwacyjnych
 • Zaprojektowany do nakładania taśm o szerokości 36-50 mm z prędkością do 78 stóp na minutę
 • Zaprojektowany, aby zmaksymalizować żywotność systemu i zapewnić trwałość i łatwą obsługę
 • Jego kompaktowy rozmiar i prostota sprawiają, że nadaje się do montażu w innych systemach transportu pudeł, wspomagając operacje uszczelniania opakowań w wielu gałęziach przemysłu
 • Stabilne wyrównanie i gładka aplikacja gwarantowane dzięki dokładnemu projektowi i szczegółom konstrukcyjnym

Górna/dolna głowica do taśmowania 3M™ AccuGlide 2+ to lekka i lekka głowica do taśmowania

Lekka i lekka głowica do oklejania. Płynna, krzywoliniowa forma i ruch zapewniający niski wpływ i stałą aplikację, górna/dolna głowica do oklejania 3M™ AccuGlide 2+ chroni pudełka, zapewniając jednocześnie większą przepustowość opakowań, gwarantując jednolitą i wysokiej jakości aplikację taśmy przy ograniczonym wymagania konserwacyjne.Górna/dolna głowica taśmująca 3M™ AccuGlide 2+ o niskim uderzeniu jest przeznaczona do zakładania taśmy uszczelniającej typu C z klipsem do pudełek Scotch, szerokości taśmy 1 ½” (36/38 mm)–2” (48/50 mm) przy prędkości opakowania równej do 78 stóp na minutę. Profil płyty bocznej, otwarta ścieżka taśmy i łatwe do wykonania instrukcje umożliwiają szybkie i łatwe nawlekanie. Elastyczne wałki polerujące i nakładające kompensują różnice w okładce i łatwo je usuwają. Lekka głowica taśmująca została zaprojektowana tak, aby zmaksymalizować żywotność systemu oraz zapewnić trwałość i łatwą obsługę. Zaprojektowany do użytku w serii regulowanych zaklejarek 3M™-Matic, jego kompaktowy rozmiar i prostota sprawiają, że nadaje się do montażu w innych systemach transportu pudeł, wspomagając operacje zaklejania pudełek w wielu branżach, w tym: spożywczej i napojów, wyrobów medycznych, farmaceutycznej, Elektronika, Centra produkcyjne i dystrybucyjne. Stabilne wyrównanie i płynna aplikacja Funkcje górnej/dolnej głowicy taśmującej 3M™ AccuGlide 2+ są również gwarantowane przez dodatkowe elementy konstrukcyjne i konstrukcyjne, takie jak: rolki zabezpieczające zatrzask bębna taśmy zapewniające stabilność; łatwa zmiana rolki wystarczy nacisnąć, aby zwolnić; wytrzymała konstrukcja zapewnia wyjątkową trwałość; cierny bęben hamulcowy pozwala na utrzymanie odpowiedniego napięcia taśmy i zapobiega nadmiernemu wybiegowi, co zapewnia płynne nakładanie taśmy.Wykorzystujemy naukę o adhezji, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania, które usprawniają projektowanie i procesy produkcyjne firm na całym świecie, wprowadzając lepsze pomysły na powierzchnię poprzez naukę i innowacje w naszym dziale klejów i taśm przemysłowych 3M™.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.


Regulowana zaklejarka do kartonów zapewnia niezawodne nakładanie taśmy bez uszkodzenia pudełka

Szybkość pracy do 40 skrzynek na minutę zapewnia wydajną produktywność

Sprężynowy, boczny napęd pasowy, przystosowany do niewielkich zmian szerokości skrzynek

Zobacz więcej szczegółów

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nawiążmy współpracę! Produkty 3M są nieustannie udoskonalane, by lepiej spełniać potrzeby klientów. Jeśli potrzebujesz znaleźć odpowiedni produkt do swojego zastosowania lub masz inne pytania dotyczące rozwiązań 3M, prosimy o kontakt (22) 739 60 00.

 • WYŚLIJ WIADOMOŚĆ
 • Regulowana zaklejarka do kartonów zapewnia niezawodne nakładanie taśmy bez uszkodzenia pudełka
 • Szybkość pracy do 40 skrzynek na minutę zapewnia wydajną produktywność
 • Sprężynowy, boczny napęd pasowy, przystosowany do niewielkich zmian szerokości skrzynek
 • Wymienne 2-calowe lub 3-calowe głowice taśmujące zapewniają elastyczność produkcji
 • Uchwyt do regulacji wysokości montowany z boku jest łatwo dostępny
 • Linijka referencyjna umożliwia łatwą zmianę wysokości
 • Wytrzymałe, podwójnie wytłaczane kolumny zapewniają płynną przyrostową zmianę wysokości obudowy

Regulowana zaklejarka do kartonów 3M-Matic™ z paskiem bocznym 8000a Z głowicą taśmującą 2" 3M™ AccuGlide™ 3 to regulowana zaklejarka do kartonów z napędem pasem bocznym. Ta regulowana zaklejarka do kartonów jest wyposażona w sprężynowy napęd z paskiem bocznym przeznaczony do pudeł o wąskim profilu. Zaprojektowana z użyciem głowic do zaklejania 3M™ AccuGlide™ 3, ta zaklejarka do kartonów zapewnia niezawodne nakładanie taśmy bez uszkodzenia pudełka.

Zaawansowany projekt pudełek o wąskim profilu3M-Matic i handel; Regulowany pasek boczny 8000a z 2 & quot; 3M i handel; AccuGlide i handel; 3 Taping Head to regulowana zaklejarka do kartonów z bocznym napędem pasowym, która może zaklejać do 40 kartonów na minutę, zapewniając wydajną wydajność. Zaprojektowana ze sprężynowym, bocznym napędem pasowym, ta zaklejarka do kartonów jest w stanie przetwarzać pudełka o wąskim profilu. Z 3M i handlem; AccuGlide i handel; 3 głowice do zaklejania, zaprojektowaliśmy tę zaklejarkę do opakowań, aby niezawodnie nakładać taśmę bez uszkadzania opakowań.Zalecane aplikacjeZalety 3M-Matic & trade; Regulowany pasek boczny 8000a z 2 & quot; 3M i handel; AccuGlide i handel; 3 głowicę taśmującą można wykorzystać w wielu branżach, w tym:Jedzenie i napojeUrządzenia medyczneFarmaceutycznyElektronikaSprzedażCentra produkcyjne i dystrybucyjneInnowacyjne funkcjeWymienne 2-calowe lub 3-calowe głowice taśmowe 3M-Matic & trade; Zgrzewarka do kartonów z regulowanym paskiem bocznym 8000a zapewnia elastyczność w produkcji. Ponadto łatwo dostępny, montowany z boku uchwyt do regulacji wysokości i linijka referencyjna ułatwiają regulację wysokości, a wytrzymałe, podwójnie wytłaczane kolumny zapewniają płynną regulację przyrostową. Skonstruowaliśmy tę zaklejarkę z regulowanym paskiem bocznym ze spawaną stalową ramą o grubości 16 i wykończeniem malowanym proszkowo, aby zapewnić długotrwałą trwałość.Inne cechy tego produktu to: rolki dociskowe klapy górnej, sprężynowy górny zespół napędowy, podwójne śruby prowadzące i centralnie umieszczony wyłącznik awaryjny. Opcjonalne funkcje obejmują: przenośniki podawcze i wyjściowe, kółka blokujące, wskaźnik niskiego poziomu taśmy i mocowanie dociskowe pudła.Najnowocześniejsza zaklejarka do kartonów3M-Matic i handel; Regulowany pasek boczny 8000a z 2 & quot; 3M i handel; AccuGlide i handel; 3 Taping Head zapewnia szybką i elastyczną aplikację taśmy, która może usprawnić proces pakowania na końcu linii. Ta zaklejarka do opakowań z paskiem bocznym zapewnia producentom i dystrybutorom elastyczność i szybkość pakowania.

Skontaktuj się z nami. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy w znalezieniu właściwego produktu do swojego projektu? Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz porady technicznej dotyczącej produktu lub zastosowania albo chcesz podjąć współpracę ze specjalistą technicznym z 3M

Wyślij nam wiadomość

Dziękujemy za zainteresowanie firmą 3M. Aby pomóc nam skutecznie zarządzać Twoim zapytaniem i odpowiedzieć na nie, uprzejmie prosimy o podanie niektórych kluczowych informacji, w tym danych kontaktowych. Podane przez Ciebie informacje zostaną wykorzystane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonu przez przedstawiciela 3M lub jednego z naszych autoryzowanych partnerów biznesowych, którym możemy udostępnić Twoje dane osobowe zgodnie z polityką prywatności 3M.


3M - Materiały mikrościerne | TME - Części elektroniczne

poziompion

image/svg+xml

Przeglądasz stronę dla klientów z:Poland. Sugerowana wersja serwisu dla Ciebie toRussian Federation / RU

Wybór kraju, języka, waluty i cenWybór kraju oraz języka determinuje Twoje warunki handlowe, ceny produktów oraz oferty promocyjneZapytanie o produkt spoza standardowej oferty

Wszystkie prezentowane poniżej dane zostaną automatycznie dołączone do maila.

Wiadomość zostanie wysłana na adres: dso@tme. pl.

Zapytanie o produkt spoza standardowej oferty

Twoje zapytanie zostało wysłane pomyślnie. Wkrótce prześlemy na podany adres e-mail ofertę na zakup produktu.

Zachęcamy do subskrypcji

W każdym newsletterze znajdziesz ważne i ciekawe informacje dotyczące nowych produktów, dystrybucji oraz zmian na stronie TME.
Tutaj możesz również wypisać się z listy.

* pole wymagane

Zapoznałem/am się z Regulaminem biuletynu TME i wyrażam zgodę na przesyłanie na mój adres e-mail, elektronicznego biuletynu informacyjnego serwisu TME. Regulamin biuletynu TME

*

1. Transfer Multisort Elektronik sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, adres: ul. Ustronna 41, 93-350 Łódź informuje, że będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych.
2. U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email dpo@tme. eu.
3. Pani/Pana dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej; RODO), w celu przesyłania na podany adres e-mail, elektronicznego biuletynu informacyjnego serwisu TME.
4. Podanie danych jest dobrowolne niemniej konieczne w celu wysyłki biuletynu informacyjnego.
5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
7. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
8. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.

więcejmniej

Zapisz się do newslettera TME

Promocje - rabaty - nowości. Bądź na bieżąco z ofertą TME

Trwa przetwarzanie danych

Operacja została pomyślnie wykonana.

Wystąpił nieoczekiwany błąd. Spróbuj ponownie.

Twoja przeglądarka nie jest już wspierana, pobierz nową wersję.

Katalog części 3m Accuglide Ii Std 3 Inch

Bezpośredni link do pobrania Katalog części 3m Accuglide Ii Std 3 Inch

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Katalog części 3m Accuglide Ii Std 3 Inch