Kompletny podręcznik Caen Dt5521en

Kompletny podręcznik Caen DT5521EN jest przydatnym narzędziem dla osób, które chcą zrozumieć zasady działania zaawansowanych systemów sterowania procesem. Podręcznik zawiera szczegółową dokumentację techniczną i dane techniczne dotyczące kontrolera serii DT5521EN, w tym instrukcje obsługi, opis podzespołów, oprogramowanie i sposób wykorzystania. Podręcznik jest również wyposażony w przykłady konfiguracji i jest przeznaczony dla inżynierów i programistów, którzy chcą zaprogramować kontroler do kontroli procesu. Kompletny podręcznik Caen DT5521EN zawiera wszystkie informacje potrzebne do właściwego wykorzystania tego systemu sterowania procesem.

Ostatnia aktualizacja: Kompletny podręcznik Caen Dt5521en

Tanie książki - Twoja księgarnia internetowa.

 • Strona główna
 • Ezoteryka i parapsychologia
 • Tarot, runy, wróżenie
 • Praktyczny kurs tarota. Kompletny podręcznik
 • Opis
 • Recenzje (15)
 • Szczegóły
 • Podobne produkty

Opis

Oto podręcznik, w którym Joan Bunning – tarocistka z wieloletnim doświadczeniem – dzieli się z tobą swoją wiedzą i umiejętnościami i bezkolizyjnie przeprowadza przez wszystkie etapy nauki.

Książka jest stworzona w taki sposób, byś mógł dostosować ją do swoich potrzeb i zgłębiać wiedzę we własnym tempie.

Kurs składa się z dziewiętnastu lekcji, które przeprowadzą cię od łatwiejszych do bardziej zaawansowanych zagadnień teoretycznych, a także z ćwiczeń praktycznych, które pozwolą ci usystematyzować zdobytą wiedzę. Dzięki kursowi nauczysz się podstawowego rozkładu kart – Krzyża Celtyckiego. Dostaniesz kompletny opis każdej karty oraz rady pomocne przy zapamiętywaniu ich znaczenia; dowiesz się, jak analizować karty i tworzyć opowieści wokół ich symboliki.

Wystarczy, że zaakceptujesz i rozwiniesz intuicję, a nauczysz się samodzielnie korzystać z kart i wachlarza możliwości, jaki daje ich znajomość, a także otrzymasz potężne narzędzie do własnego rozwoju i spojrzenia w głąb siebie. 

Odkryj piękno i prawdę płynące z każdej pojedynczej karty talii tarota!

Pobierz darmowy fragment

Warto zwrócić uwagę na...

Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc

Ponad 100 gotowych zaklęć i rytuałów na ochronę energii swojej oraz swoich bliskich i otoczenia! Czy dopada cię czasem nieuzasadnione uczucie niepokoju lub gniewu? A może pojawia się u ciebie myśl, że z niewiadomej przyczyny masz zły dzień? Niewykluczone, że powód tkwi w zakłóceniach twoich pasm...

najniższa cena z 30 dni:19, 95 zł

23, 94 zł

Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał

Czarostwo i parapsychika niczym dwie strony jednej monety uzupełniają się i wzmacniają. Każda czarownica posiada bowiem zdolności parapsychiczne, musi je jedynie rozwinąć. Jak umocnić naturalne uzdolnienia i wznieść swą praktykę magiczną oraz umiejętności mentalne na wyższy poziom? Wskazówek...

15, 96 zł21, 45 zł17, 96 złGreen witch

Magia natury w zasięgu twojej ręki! Dowiedz się, jak wykorzystywać dary natury do uzdrawiania i wzmacniania rytuałów! Chcesz wyspecjalizować się w naturalnym uzdrawianiu? Zostań Green witch - współczesną wiedźmą, która łączy w sobie cechy przyrodniczki, zielarki i uzdrowicielki....

Pakiet: W domu czarownicy, Magiczny plakat czarownicy

W domu czarownicy. Jak za pomocą rytuałów i zaklęć stworzyć przestrzeń pełną dobrej energii Codzienność może być magiczna! Poznaj tajniki magii ogniska domowego i stwórz wokół siebie bezpieczny azyl, miejsce odnowy, odpoczynku oraz odzyskania sił. Poznaj nową książkę autorki „Green Witch”, „Księgi...

83, 84 złMagia powietrza. Żywioły

„Magia powietrza” – inspirująca książka, która przybliża symbolikę żywiołu powietrza i jego magiczne zastosowania „Powietrze znajduje się wszędzie dookoła. To nasz oddech, to dźwięki, które docierają do naszych uszu, oraz wiatr, który owiewa nam twarz. Przenosi nasiona i pyłki, zapachy, które... pl/magia-ognia-zywioly-josephine-winter-p-1657825. html" data-id="1657825" data-name="Magia ognia. 94" data-list="pi_seo_warto" data-model="9788367247108" data-position="9" data-module-id="7464" data-module-name="Warto zwrócić uwagę na... " data-module-position="1" data-brand="Wydawnictwo Kobiece">Magia ognia. Żywioły

Jak okiełznać płomień i wykorzystać go do zwiększenia energii życiowej i codziennych działań? „Magia ognia” to trzeci tom wyjątkowej serii, która zagłębia się w symbolikę żywiołów, będących kluczowymi elementami duchowych praktyk. Po „Magii wody” napisanej przez Lilith Dorsey i „Magii powietrza”... pl/rogaty-bog-historia-mity-i-praktyki-magiczne-jason-mankey-p-1697551. html" data-id="1697551" data-name="Rogaty Bóg. Historia, mity i praktyki magiczne" data-category="Magia i czary" data-price="27. 84" data-list="pi_seo_warto" data-model="9788383210070" data-position="10" data-module-id="7464" data-module-name="Warto zwrócić uwagę na... " data-module-position="1" data-brand="Wydawnictwo Kobiece">Rogaty Bóg. Historia, mity i praktyki magiczne

„Rogaty Bóg” to wnikliwe studium przedstawiające historię, tradycję i mity otaczające postać Ojca Czarownic, ale także praktyczny poradnik pozwalający nawiązać więź z tą pradawną siłą. Poznaj głębokie duchowe korzenie Rogatego Boga oraz odkryj rytuały i zaklęcia, które pomogą ci się do niego...

22, 45 złPakiet: Green witch, Magiczny plakat czarownicy

Green witch Magia natury w zasięgu twojej ręki! Dowiedz się, jak wykorzystywać dary natury do uzdrawiania i wzmacniania rytuałów! Chcesz wyspecjalizować się w naturalnym uzdrawianiu? Zostań Green witch - współczesną wiedźmą, która łączy w sobie cechy przyrodniczki, zielarki i uzdrowicielki. Czerp... pl/magia-ziemi-zywioly-dodie-graham-mckay-p-1687681. html" data-id="1687681" data-name="Magia ziemi. Żywioły" data-category="Magia i czary" data-price="24. 74" data-list="pi_seo_warto" data-model="9788367335218" data-position="12" data-module-id="7464" data-module-name="Warto zwrócić uwagę na... " data-module-position="1" data-brand="Wydawnictwo Kobiece">Magia ziemi. Żywioły

„Magia ziemi” to czwarta z serii książek poświęconych magii żywiołów. Zawiera szczegółowe opisy rytuałów, zaklęć i przepisów, dzięki którym wzmocnisz swoje połączenie z elementem ziemi. Porusza takie tematy, jak mity, bóstwa, opiekunowie i różne stworzenia; święte miejsca związane z żywiołem ziemi,... ">

Recenzje książki Praktyczny kurs tarota. Kompletny podręcznik (15)

 1. Początkujący Recenzent

  Ocena:5/5

  Opinia potwierdzona zakupem

  Dodana przez Irmina D. w dniu 2014-12-29

  Recenzja dotyczy produktu typu: książka
  23 z 38 osób uznało recenzję za przydatną

  Wspaniała ksiązka, pełna magii, różnorodnych opisów i dociekliwych informacji. Autorka-doświadczona Tarocistka, znakomicie wprowadza w świat Talii Tarota. Polecam! Wróżka:)

 2. Początkujący Recenzent

  3/5Dodana przez Magdalena G. w dniu 2017-03-17

  0 z 1 osób uznało recenzję za przydatną

  Liczyłam na coś więcej, ale i tak uważam, że książka jest warta przeczytania. Za tą cenę nie jest źle:)

 3. Recenzentus NotPospolitus

  Opinia użytkownika sklepu

  Dodana przez ALBERT F. w dniu 2014-11-20

  31 z 49 osób uznało recenzję za przydatną

  Witam! Świetna książka dla każdego tarocisty jak i osób na drodze rozwoju wewnętrznego. Najlepsza książka o sekrecie tarota ubiegłej dekady kompletna i czysta wiedza wraz z ćwiczeniami i opisem kart. Książka zawiera rozkłady, opisy kart jakie autorka zdobyła przez ostatnie 20 lat pracy. Zachęcam do zakupu! Nie będziecie żałować! Dziękuję za wszystko! Namaste!

 4. Recenzentus NotPospolitus

  Dodana przez Mariusz D. w dniu 2014-12-19

  26 z 42 osób uznało recenzję za przydatną

  Bardzo dobra książka, z której krok po kroku dowiecie się znaczeń kart i jak wróżyć z kart tarota. Jednego czego mi brakuje to różnego rodzaju rozkładów. Ale jak najbardziej polecam tą książkę wszystkim którzy chcą wejść w świat magii.

 5. Recenzenckie Mistrzostwo Świata

  Dodana przez Łukasz W. w dniu 2015-05-03

  9 z 11 osób uznało recenzję za przydatną

  Tarot jest bardzo znany, jednak ludzie często oceniają go, nie wiedząc o nim niczego. Dobrze więc, że istnieją takie książki jak "Praktyczny Kurs Tarota", szerzące konkretną i sprawdzoną wiedzę.

  Już kiedy publikacja ta trafiła do sprzedaży w Polsce, uznałem, że muszę ją mieć. Praca z Tarotem jest już częścią mojego życia. Nie jest on po prostu zwykłą talią kart. Pracujemy tu z energiami archetypów, symboliką uniwersalną i znaczeniami ustalonymi przez wieki. Dlatego warto mieć jakąś książkę jako punkt odniesienia.

  Autorka zachowuje tu wolność od restrykcyjnych zasad i kładzie nacisk na używanie własnej intuicji - bo każdy z nas ją posiada, a karty są właśnie narzędziem, aby się z nią komunikować i ją rozwijać.

  Książka podzielona jest na części. W pierwszych 10 lekcjach autorka mówi nam o tym, czym jest Tarot, z czego się składa i jak go używać. W następnych 9 lekcjach uczymy się praktycznie czytać karty, poznajemy zasady ich interpretacji. Dalej znajdziemy też ćwiczenia do poszczególnych lekcji i dokładne opisy każdej z kart.

  Treść książki zdecydowanie oceniam pozytywnie. Niektóre publikacje po prostu wyjaśniają znaczenia kart, pomijając inne aspekty i zostawiając czytelnika nieco zdezorientowanym. Tutaj było inaczej.

  Bardzo pozytywnie zaskoczyły mnie ćwiczenia, do których można zaglądać po każdej z lekcji. Stosując się do nich, jednocześnie łącząc je z własną inwencją i praktyką, każdy początkujący jest w stanie nie tylko nauczyć się Tarota, ale także go zrozumieć, naprawdę z nim współpracować. Jestem pewny, że również ci zaawansowani mogą tu odnaleźć nowy sposób patrzenia na karty i nauczyć się czegoś nowego.

  Ogółem, podobało mi się wszystko w tej książce. Od przejrzystego układu i miniatur kart przy tekście (pochodzących z "Tarota Uniwersalnego"), przez przepełnioną mądrością treść, aż do wartościowych dodatków z tyłu książki - Podróży Głupca, znaczeń kolorów i kart dworskich czy też instrukcji do różnych sesji.

Pokaż pozostałe 10 recenzji

 • Tytuł: Praktyczny kurs Tarota
 • Autor: Joan Bunning
 • Wydawnictwo Wydawnictwo Kobiece
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2022
 • Ilość stron: 424
 • Format: 14. 5 x 20. 5 cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788383210391
 • Język: polski
 • Podtytuł: Kompletny podręcznik dla każdego
 • Oryginalny tytuł: Learning the Tarot. A Tarot Book for Beginners
 • Tłumacz: Wojciech Usarzewicz
 • Nr wydania: 2
 • ISBN: 9788383210391
 • EAN: 9788383210391
 • Wymiary: 14. 5x20. 5x2. 8 cm
 • Powiązane tematy: Promocja na książki, Last Minute, Wyprzedaż magazynowa

 • Poprzednie
 • Następne
 • Wędrówka dusz. Tajemnice życia po życiu

  Książka "Wędrówka dusz" w sposób dogłębny dociera do najlepiej skrywanych sekretów naszego istnienia, tłumacząc istotę nieśmiertelności ludzkiej duszy. Tajemnica ludzkiego istnienia towarzyszy każdemu z nas od zawsze. Jak powstaliśmy, dlaczego jesteśmy tacy, jacy jesteśmy, co wpływa na nasz los? Te...

  Ocena: 4/5

  Książka, op. miękka

  Oprawa:miękka

  Cena detaliczna44, 90 zł26, 94 zł

 • Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał

  Nowe tłumaczenie bestsellera Twoje nadprzyrodzone zdolności, zaktualizowane o słownictwo środowiska związanego z myślą i ideami dr Joe Dispenzy! Dzięki tej książce dowiesz się jak wpływać na swoją rzeczywistość, rozwój duchowy i osobisty, by stać się twórcą własnej przyszłości. Odkryjesz...

  Ocena: 0/5

  Książka, op. miękka

  Oprawa:miękka

  119, 10 zł75, 93 zł

  Znaki. Jak odczytywać sygnały, które wysyła wszechświat

  Ty też otrzymujesz znaki z drugiej strony - dowiedz się, jak je rozpoznawać i odczytywać ich znaczenie! Mogą być subtelne: motyl lądujący na naszym ramieniu, tablica rejestracyjna z numerami układającymi się w datę urodzin bliskiej nam zmarłej osoby, pusty SMS… Znaki są wokół nas. To proste i...

  Ocena: 5/5

  Książka, op. miękka

  Oprawa:miękka

  42, 90 zł25, 74 zł

  Fizyka cudów. Materializując świadomość

  Dzięki "Fizyce cudów" każdy będzie mógł poznać autentyczne przypadki, gdy najzwyklejsi ludzie dokonywali cudownych uzdrowień swego ciała. Jak bowiem inaczej nazwać wyleczenie zatok lub regenerację zerwanego mięśnia wyłącznie za pomocą siły woli? Autor ujawnia, że cechy pozornie zarezerwowane dla... miękka

  Oprawa:miękka

  59, 50 zł37, 26 zł

  Jak przeprogramować swój mózg

  To pierwsza książka dr. Joe Dispenzy, autora bestsellerów „Jak zerwać z nałogiem bycia sobą” oraz „Jak uwolnić swój nadprzyrodzony potencjał”. W tej książce dr Dispenza opisuje, jak rozwija się twój mózg – ucząc się nowych umiejętności, polepszając zdolność koncentracji, a nawet uzdrawiając ciało i... miękka

  Oprawa:miękka

  129, 90 zł82, 80 zł

  Myśli to materia

  Myśli to materia - naukowa prawda czy chwyt coachingowy? Idee Prawa Przyciągania i, że myśli to materia - gdyż tworzą materialną rzeczywistość, stają się co raz bardziej popularne. Ponieważ udowadniają, że szczęście i sukces zależą od siły Twojego umysłu. A niektórzy duchowi nauczyciele przypisują... miękka

  Oprawa:miękka

  69, 60 zł44, 64 zł

  Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu

  Interesujesz się reinkarnacją? Fascynuje Cię życie po śmierci? Świat duchowy nie jest Ci obcy? Zajrzyj do najnowszej książki Michaela Newtona "Przeznaczenie dusz. W poszukiwaniu życia po życiu" i znajdź sens swojego życia! Michael Newton, dyplomowany hipnoterapeuta i doktor doradztwa personalnego,... miękka

  Oprawa:miękka

  49, 90 zł27, 85 zł

  CzaroMarownik 2023

  CzaroMarownik 2023 to już kolejna edycja kultowego kalendarza księżycowego w nowej, przepięknej szacie graficznej, wypełniona magicznymi treściami. Znajdziesz tu horoskop dla każdego znaku zodiaku, prognozę astrologiczną na nadchodzący rok, kalendarz księżycowy wraz z informacją o pustych biegach...

  24, 70 zł

  Zaklęcia ochronne. Jak pozbyć się negatywnej energii i odzyskać swoją moc

  Ponad 100 gotowych zaklęć i rytuałów na ochronę energii swojej oraz swoich bliskich i otoczenia! Czy dopada cię czasem nieuzasadnione uczucie niepokoju lub gniewu? A może pojawia się u ciebie myśl, że z niewiadomej przyczyny masz zły dzień? Niewykluczone, że powód tkwi w zakłóceniach twoich pasm... miękka

  Oprawa:miękka

  39, 90 zł23, 94 zł

  Tarot. Karty, które wróżą

  Piękna koszula z długim rękawem, ozdobiona żabotem i kołnierzem. Znakomita dla każdej eleganckiej kobiety ceniącej piękno, estetykę i precyzyjne wykonanie. Skład: satyna 95%, elastan 5% WymiaryRozmiary 36 38 40 42 Od pachy do pachy 45 47 49 50 Biust 84 88 92 96 Talia 76 83 86 92 Długość zewnętrzna... twarda

  Oprawa:twarda

  54, 00 zł42, 53 zł

  Księga zaklęć i czarów

  Przejmij kontrolę nad swoim losem i wyczaruj sobie życie pełne magii. Poznaj zaklęcia, rytuały i czary współczesnej czarownicy. Devin Hunter - profesjonalny okultysta, podcaster i wydawca czasopisma „Modern Witch”, sięgając do prywatnej księgi czarów wydobywa z niej zaklęcia i czary: miłosne,... twarda

  Oprawa:twarda

  29, 94 zł

  Szczęśliwa przyszłość. Uwolnij się od traum

  Kim możesz się stać, uwalniając się od lęku? Autorka bestsellerów „New York Timesa” Gabrielle Bernstein wytycza ścieżkę do uleczenia traumy, oduczenia się lęku i przypomnienia sobie miłości. Jak by to było codziennie budzić się bez niepokoju, spoglądać na swoją przeszłość z większą świadomością... miękka

  Oprawa:miękka

  27, 84 zł

Najczęściej kupowane razem

 • Poprzednie
 • Następne
 • Księżycowy poradnik na każdy dzień roku. Kalendarz księżycowy

  Zaplanuj każdy dzień roku zgodnie z energią Księżyca! W tym wyjątkowym poradniku, będącym jednocześnie kalendarzem księżycowym, znajdziesz nie tylko opis poszczególnych faz Księżyca i jego oddziaływania podczas przechodzenia przez kolejne znaki Zodiaku, ale także dowiesz się, czym są puste kursy... miękka

  Oprawa:miękka

  32, 90 zł20, 40 zł

  Young Oracle Tarot. Wprowadzenie w mistyczny świat tarota

  „Young Oracle Tarot” to fascynujące wprowadzenie do mistycznego świata tarota dla młodych adeptów (11+). W poznawaniu sekretów kart z pewnością pomogą przepiękne ilustracje, które zapewnią odpowiedni klimat. Karty tarota spowija aura tajemniczości. Dla jednych piękne i pociągające, dla innych... twarda

  Oprawa:twarda

  59, 90 zł37, 14 zł

  Ocena: 5/5

  Książka, op. miękka

  Oprawa:miękka

  Tarot w pismach wybitnych okultystów z XVIII, XIX i XX wieku

  Wyjątkowy zbiór tekstów poświęconych tarotowi autorstwa czołowych autorytetów zachodniej magii napisanych na przestrzeni ostatnich trzech stuleci. Ta unikalna kolekcja klasycznych esejów przedstawia fascynującą ewolucję tarota jako narzędzia magicznego. Znany okultysta Donald Tyson zredagował i... miękka

  Oprawa:miękka

  35, 94 zł

  Oczyszczanie energetyczne

  Odkryj energię, która cię otacza i przekształć ją w szczęście Energia wymaga regularnego oczyszczania i pielęgnacji, jeśli pragniesz korzystnych zmian w sobie i otoczeniu. Aby cieszyć się pełnią życia, musisz uwolnić się od blokad energetycznych i przyciągnąć do siebie dobre wibracje. Dom, biuro... miękka

  Oprawa:miękka

  34, 90 zł20, 94 zł

  Moc czarownicy. Uwolnij i wzmocnij swój magiczny potencjał

  Czarostwo i parapsychika niczym dwie strony jednej monety uzupełniają się i wzmacniają. miękka

  Oprawa:miękka

  Anatomia wiedźmy. Mapa twojego magicznego ciała

  Odkryj magię we własnym ciele! Doświadcz mocy, która przepływa zarówno przez ciebie, jak i przez otaczający cię świat. Każdy aspekt magicznego ciała łączy nas z głębszymi tajemnicami i sposobem, w jaki wchodzimy w interakcje z otoczeniem, przodkami, duchami miejsca i samymi sobą. Poznaj metody... twarda

  Oprawa:twarda

  Tarot. Podstawy

  Książka zawiera podstawowe informacje umożliwiające samodzielną naukę wróżenia z kart Tarota, ich podstawowe znaczenia, skojarzenia ułatwiające zrozumienie symboliki, opisy zarówno Wielkich, jak i Małych Arkanów oraz wiele praktycznych informacji zebranych przez autorkę w ponad 35-letniej praktyce. miękka

  Oprawa:miękka

  35, 00 zł29, 75 zł

  Tarot Światła i Cienia

  Ta 78-kartowa talia tarota jest narzędziem leczniczym i przewodnikiem do eksploracji zarówno jasnych, jak i ciemnych stron naszej natury. Poprzez ponowne wyobrażenie sobie tradycyjnych archetypów i symboli tarota w nowoczesnym, boho i intuicyjnym stylu, The Light Seer's Tarot wyraża jasne i... miękka

  Oprawa:miękka

Wybrane bestsellery

Cztery po północy

Cztery krótkie powieści mistrza grozy, w których rzeczywistość przeplata się z surrealistycznymi koszmarami, jakie mogą się zdarzyć tylko w najstraszniejszych godzinach: między północą a czwartą nad ranem. Jedna z nich, ukryte okno, ukryty ogród, doczekała się ekranizacji pod tytułem sekretne okno,...

45, 60 złDwa światy. Tom 1

Hematoi pochodzą ze związków bogów ze śmiertelnikami, a dziecko pary czystokrwistych posiada nadludzkie moce. Potomkowie Hematoi i śmiertelnika... cóż, nie za bardzo. Ci, będący półkrwi, mają dwa wyjścia: mogą zostać wyszkolonymi protektorami, którzy tropią i zabijają daimony, lub sługami w domach...

32, 57 złAudiobook Pas Ilmarinena mp3

Wojna obudziła demony nie tylko w ludziach. W chwili, gdy mroźną ciszę nad fińskimi lasami zburzył łoskot radzieckich dział, rozpoczęła się inna, równie okrutna wojna. Ambitny oficer NKWD Siergiej Muchalew podąża za jednostkami Armii Czerwonej, by odkrywać i zagarniać prastare tajemnice puszczy....

44, 99 złOpactwo Northanger

Przemiła i nieco naiwna Katarzyna Morland zostaje zaproszona przez zaprzyjaźnione z jej rodziną bezdzietne małżeństwo Allenów jako towarzyszka pobytu w Bath, modnym uzdrowisku, do którego przyjeżdżano pokazać się, odświeżyć stare, nawiązać nowe znajomości i brać udział w balach. Podczas jednego z...

30, 40 złSiedmiu mężów Evelyn Hugo

Jeden z największych bestsellerów naszych czasów, którego ekranizacja wkrótce pojawi się w serwisie Netflix! Ta historia wciąga od pierwszej. Poznaj jej nową odsłonę! To spotkanie zmieni życie Monique. Młoda dziennikarka dostaje propozycję przeprowadzenia wywiadu z Evelyn Hugo – aktorką, która ma...

34, 53 złPas Ilmarinena

W chwili, gdy mroźną ciszę nad fińskimi lasami zburzył łoskot radzieckich dział, rozpoczęła się inna, równie okrutna wojna. Ambitny oficer NKWD Siergiej Muchalew podąża za jednostkami Armii Czerwonej, by odkrywać i zagarniać prastare tajemnice puszczy. Pech chce, że strażniczką największej z nich...

32, 76 złLEGO Minecraft Pszczeli ul 21241

Pszczeli zestaw z Minecrafta® – pracuj nad domem jak pszczółka i wyrusz na przygodę! Gracze w Minecrafta® w wieku od ośmiu lat będą zachwyceni, gdy dostaną zestaw LEGO® Minecraft Pszczeli ul (21241). Ta zabawka stwarza nieograniczone możliwości zabawy. Pełen pomysłów na zabawę zestaw z kultowymi...

77, 76 złStatek umarłych. Tom 3

Magnus Chase, niegdyś bezdomny nastolatek, jest rezydentem hotelu Walhalla i jednym z wojowników Odyna. Jako syn Frejra, boga lata, płodności i zdrowia, Magnus nie ma wrodzonych skłonności do walki. Ma za to silnych i wiernych przyjaciół, między innymi elfa Hearthstone'a, krasnoluda Blitzena i...

31, 51 złWithout Merit

Hej, to ja, Merit. Mam siedemnaście lat i mieszkam w dawnym kościele, o czym wciąż przypominają mi stare witraże w oknach. Moja schorowana matka mieszka w piwnicy, a ojciec - razem z nową żoną i moim rodzeństwem - na piętrze. Jest dziwnie? To nie wszystko! Mam siostrę bliźniaczkę. Honor to chodzący...

33, 89 złKsięga zaginionych opowieści. Tom 1

Księga zaginionych opowieści. Część 1 to tom pierwszy Historii Śródziemia, najbardziej oczekiwanego przez fanów na całym świecie (w całości ukazała się tylko po angielsku, wybrane tomy natomiast opublikowano po francusku, niemiecku, szwedzku, hiszpańsku, węgiersku i rosyjsku) dwunastotomowego cyklu...

55, 71 złFolwark zwierzęcy i Dziennik z folwarku

Odrzucana przez znanych brytyjskich wydawców, również z przyczyn politycznych (wcześniej jej maszynopis omal nie został zniszczony w Londynie w eksplozji niemieckiej latającej bomby V-1), alegoryczna bajka Folwark zwierzęcy ukazała się w Anglii 17 sierpnia 1945 r. w nakładzie 4500 egzemplarzy. Od...

23, 75 złLEGO Marvel Quinjet Avengersów 76248

Avengersi w akcji na pokładzie Quinjeta z pięcioma minifigurkami LEGO® Marvel Quinjet Avengersów (76248) wiernie odwzorowuje słynny statek powietrzny superbohaterów. Dzieci w wieku od dziewięciu lat mogą go budować, ustawić na półce i bawić się nim w loty po galaktyce podczas niezliczonych przygód...

389, 83 zł


Zobacz, dlaczego warto nam zaufać

Z Wikiźródeł, wolnej biblioteki

 • Plik
 • Historia pliku
 • Lokalne wykorzystanie pliku
 • Metadane

Link do strony indeksowej

Rozmiar pierwotny ‎(731 × 993 pikseli, rozmiar pliku: 9, 69 MB, typ MIME: application/pdf, 82 strony)

Historia pliku

Kliknij na datę/czas, aby zobaczyć, jak plik wyglądał w tym czasie.
Data i czasMiniaturaWymiaryUżytkownikOpis
aktualny12:29, 7 paź 2019731 × 993, 82 strony (9, 69 MB)WierzbowskiUser created page with UploadWizard

Lokalne wykorzystanie pliku

Następujące strony korzystają z tego pliku:

Niniejszy plik zawiera dodatkowe informacje, prawdopodobnie dodane przez aparat cyfrowy lub skaner użyte do wygenerowania tego pliku.

Jeśli plik był modyfikowany, dane mogą być częściowo niezgodne z parametrami zmodyfikowanego pliku.

Użyte oprogramowanieABBYY FineReader 14
Program użyty do konwersjiABBYY FineReader 14
Zaszyfrowanyno
Wymiary strony
 • 351. 85 x 477. 6 pts
 • 328. 3 x 464. 65 pts
 • 347. 05 x 474. 95 pts
 • 334. 55 x 467. 5 pts
 • 344. 4 x 472. 3 pts
 • 341. 05 x 469. 9 pts
 • 342. 5 x 472. 3 pts
 • 340. 1 x 469. 2 pts
 • 343. 45 x 473. 75 pts
 • 344. 4 x 474. 5 pts
 • 345. 85 x 474. 7 pts
 • 340. 55 x 471. 85 pts
 • 351. 1 x 476. 15 pts
 • 349. 9 x 477. 35 pts
 • 363. 6 x 487. 9 pts
 • 340. 9 pts
 • 356. 4 x 480. 95 pts
 • 337. 45 x 469. 2 pts
 • 354. 7 x 476. 65 pts
 • 337. 9 x 469. 7 pts
 • 356. 15 x 479. 5 pts
 • 338. 9 x 471. 1 pts
 • 357. 35 x 479. 5 pts
 • 365. 3 x 488. 15 pts
 • 343. 9 x 473. 05 pts
 • 350. 15 x 475. 2 pts
 • 362. 65 x 483. 35 pts
 • 347. 3 x 474 pts
 • 347. 1 pts
 • 352. 8 x 477. 85 pts
 • 347. 5 x 474 pts
 • 347. 5 x 473. 3 pts
 • 348. 7 x 474. 7 pts
 • 347. 3 x 472. 8 pts
 • 348. 95 pts
 • 347. 75 x 472. 55 pts
 • 346. 8 x 473. 75 pts
 • 348. 5 x 471. 1 pts
 • 347. 25 pts
 • 352. 55 x 474. 7 pts
 • 344. 3 pts
 • 351. 85 x 472. 55 pts
 • 349. 45 x 476. 65 pts
 • 348. 85 pts
 • 354. 7 x 478. 3 pts
 • 350. 65 x 473. 5 pts
 • 351. 1 x 475. 2 pts
 • 355. 2 x 472. 8 pts
 • 355. 45 x 481. 45 pts
 • 355. 7 x 473. 75 pts
 • 353. 75 x 478. 8 pts
 • 352. 75 pts
 • 350. 9 x 475. 45 pts
 • 356. 3 pts
 • 345. 6 x 474. 25 pts
 • 353. 3 x 470. 75 x 475. 7 pts
 • 354. 1 pts
 • 356. 65 x 482. 5 pts
 • 354. 95 x 480. 65 x 474. 55 x 478. 8 pts
 • 357. 35 x 473. 6 x 479. 5 pts
 • 358. 95 pts
 • 352. 3 x 479. 75 pts
 • 358. 1 x 474. 7 pts
 • 343. 5 pts
 • 360. 5 x 479. 5 pts
 • 340. 3 x 471. 7 x 471. 85 pts
 • 346. 65 pts
 • 354. 25 x 472. 6 x 482. 15 pts
 • 356. 15 x 471. 6 pts
 • 334. 8 x 472. 55 pts
 • 356. 15 x 473. 5 pts
 • 331. 2 x 471. 35 pts
 • 353. 8 pts
 • 333. 85 x 470. 65 pts
 • 338. 4 x 478. 1 pts
Wersja formatu PDF1. 5

Współczesna magia wiedźm bazuje na energii i mocy natury. Dzięki temu podręcznikowi green witch nauczysz się prostych sposobów na uzdrawianie wielu dolegliwości przy użyciu ziół, kwiatów, drzew i kryształów. Praktyczne wskazówki pozwolą Ci tworzyć i stosować rytuały ochronne i zaklęcia, za pomocą których oczyścisz swoje otoczenie z uciążliwej i destrukcyjnej energii. Zharmonizujesz rytm swojego życia z porami roku oraz fazami Księżyca. Rozwiniesz duchowość poprzez praktykowanie mindfulness. Autorka nauczy Cię, w jaki sposób, wykorzystując naturalne piękno przyrody, dostroić się do niewidzialnych energii świata. Wykorzystaj energię i magię roślin. Stosuj skuteczne zaklęcia i rytuały ochronne!

Kompletny podręcznik Caen Dt5521en

Bezpośredni link do pobrania Kompletny podręcznik Caen Dt5521en

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Kompletny podręcznik Caen Dt5521en