Podręcznik dla początkujących Fujitsu Ao 12lfbc

Podręcznik dla początkujących Fujitsu Ao 12lfbc to najnowszy i najbardziej zaawansowany model drukarki stacjonarnej wyprodukowany przez Fujitsu. Jest wyposażony w wiele funkcji, które ułatwiają drukowanie i skanowanie dokumentów. Drukarka jest wyposażona w szybki, dwurdzeniowy procesor, 8 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci masowej. Drukarka wyposażona jest w ekran dotykowy, który umożliwia wygodne wykonywanie wszystkich czynności. Drukarka może pracować z różnymi zestawami tuszy i papieru, dzięki czemu jest bardziej wszechstronna. Podręcznik dla początkujących Fujitsu Ao 12lfbc jest doskonałym wyborem dla każdego, kto potrzebuje wysoce wydajnego i niezawodnego urządzenia drukującego.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik dla początkujących Fujitsu Ao 12lfbc

 1. Strona główna
 2. Nauczyciele materiały
 3. Podręczniki

 • Danuta Pioch,  Z kaszëbsczim w swiat
 • Podręcznik dla szkoły podstawowej, 1 etap edukacyjny
 • ► pobierz

 • Danuta Pioch, Kaszëbë. Zemia i lëdze
 • Podręcznik dla szkoły podstawowej, 1 etap edukacyjny
 • ► pobierz

  • Felicja Baska-Borzyszkowska, Wojciech Myszk,
   Kaszëbë. Jô w kaszëbsczi, kaszëbskô w swiece. cz. 1
  • Podręcznik dla liceum, IV etap edukacyjny

  ► pobierz

  Danuta Pioch, Òjczëstô mòwa

  Podręcznik dla kl. I gimnazjum

  pobierz

  Jaromira Labudda, Zôrno mòwe

  Podręcznik dla początkujących (kl. IV–VI) cz. 1

  Jaromira Labudda, Zdrój słowa

  Podręcznik dla początkujących (kl. 2

  Scenarniczi ùczbów kaszëbsczégò jãzëka

  red. Róża Wosiak – Śliwa

  Elżbieta Pryczkowska
  Teresa Wejer
  Dorota Formela
  W krôjnie Grifa

  Publikacja dostępna w księgarni Kaszubska Książka. pl

  Marzena Dembek, Mój słowôrz

  wyd. 2013

  pobierz

  Kontynuacja książki Wióry lecą Katarzyny Sawko o renowacji mebli.

  Podręcznik stolarski dla początkujących – efekt ponad tysiąca warsztatów, które Kasia Sawko wraz z mężem przeprowadzili w całej Polsce.

  Książka opowiada o życiu w stolarni Wióry lecą i o tym, jak zacząć swoją przygodę z drewnem, bez względu na płeć czy majsterkowe doświadczenia.

  Znajduje się w niej także 25 instrukcji DIY, m. in. jak zrobić piaskownicę, stolik nocny, stół ogrodowy, podstawkę na laptopa – a wszystko to w łatwej i przystępnej formie!

  Ten produkt jest niedostępny. Sprawdź koszty dostawy innych produktów.

  Podręczników do nauki języka włoskiego na rynku jest sporo, sama uczyłam się z kilku z nich. Mam nadzieję, że wpis okaże się pomocny szczególnie nauczycielom włoskiego, szczególnie tym, którzy udzielają korepetycji i tym samym nie mają narzuconej książki.

  Nuovo Espresso Libro dello studente e esercizi

  To nowe cudeńko dostałam niedawno prosto z Toskanii od wydawnictwa Alma Edizioni. Jestem pod wrażeniem każdej ich pozycji, bo proponują oryginalne treści w przepięknej szacie graficznej.

  Głównym atutem tego podręcznika (coś, czego nie ma starsza wersja Espresso), to powiązanie treści zawartych w książce z ich filmikami dostępnymi w Alma Tv. Z AlmaTv może korzystać każdy, ale jest to ogromne ułatwienie dla nauczyciela, który ma gotowy pomysł w podręczniku na „ponadprogramowe” ćwiczenie z danego tematu. Z takich wskazówek może też korzystać uczeń sam w domu, oderwać się od książki i pobawić interaktywnymi ćwiczeniami w internecie. Podręcznik jest bardzo przejrzysty i spodoba się fanom obrazków i zdjęć, przy czym nie jest to książka „dla dzieci”. To zastosowanie obrazków i ramek rozbija jednak strony w sposób, który średnio mi się podoba (wrażenie „dużo miejsca na mało treści”), bo sama lubię zwarte formy, aczkolwiek przypomina to bardzo styl podręcznika Rete! , z którym sama zaczynałam przygodę z włoskim i ostatecznie przyznaję, że jest to forma całkiem przyjazna dla początkujących. Przy ćwiczeniach pojawiają się mini-ściągi z ważnych i przydatnych w danym ćwiczeniu (np. na mówienie) zagadnień gramatycznych, co jest super. Podręcznik jest podzielony na dwie części, gdzie z tyłu mamy zintegrowany zeszyt ćwiczeń. 10 lekcji ma nas poprowadzić przez cały poziom A1. Zauważyłam, że w przeciwieństwie do Rete! 1 nie nauczymy się tutaj czasu przyszłego, po to trzeba już sięgać po kolejną część.

  Rete!  Corso multimediale d’italiano per stranieri

  To mój pierwszy podręcznik. Wspominam go miło, poza tym, że zaskoczyła mnie wtedy wysoka cena (chyba ponad 80zł, teraz jest o wiele niższa, ale też nie zdawałam sobie wtedy sprawy z cen takich podręczników), a później czasem irytowało rozłożenie grafik na stronach (miałam wrażenie, że tego wszystkiego jest za dużo, a samej treści niewiele). Ostatecznie jest to jednak dobrze przygotowana książka, gdzie jest pełno tabelek z zagadnieniami gramatycznymi (łatwo je odnaleźć), po każdym rozdziale jest test (można go wyciąć), który jest świetną sprawą zarówno dla ucznia, jak i nauczyciela, a na końcu książki znajduje się bardzo długa, alfabetyczna lista słówek użytych w książce, wraz ze stroną, gdzie je znajdziemy. Ćwiczeń jest niewiele, nie ma osobnego zeszytu, za to odkryłam, że istnieje strona internetowa, na której można znaleźć dodatkowe, interaktywne ćwiczenia do każdego rozdziału. W podręczniku (który reprezentuje poziom A1/A2) znajdziemy 15 rozdziałów, które zamyka poznanie czasu przyszłego. com/Zobacz/To? a=17508&mp=400&r=L3Byb2dldHRvLWl0YWxpYW5vLW51b3ZvLTFhLXBvZHJlY3puaWstcC00Mjc1MzIuaHRtbA2&subId=3844_17508&utm_source=pp&utm_medium=cps&utm_campaign=webepartners">Nuovo Progetto Italiano Corso multimediale di lingua e civiltà italiana

  Z tego podręcznika korzystałam dopiero po kilku latach nauki na mieszance Rete! i różnych kserówek. I trochę żałuję, bo pierwsza część obejmuje poziomy A1/A2 podobnie jak Rete!, ale jest o wiele gęstszy w wiedzę. Z 11 rozdziałów uczeń poznaje między innymi tryb przypuszczający, trapassato prossimo i czas przyszły.

  Aczkolwiek mówię o starszej wersji. Ta, do której zalinkowałam (i z tego co widzę w internecie), jest teraz podzielona na części 1A i 1B. Są wersje z zeszytem ćwiczeń i ćwiczenia osobno (tu możecie zobaczyć więcej z nich).

  Z drugiej i trzeciej części podręcznika pamiętam, że było w nim dużo tekstu do czytania, zauważam to również w pierwszej, co bardzo mi się podoba. Co prawda przez rozdziały na pewno przechodzi się wolniej niż we wcześniej wymienionych książkach (jeden z nich ma nawet 20 stron! ), ale jest szansa nauczyć się z nich o wiele więcej (ciągle mówię o tej starszej wersji, którą posiadam, ale wyobrażam sobie, że nowsza zachowuje się podobnie).

  Określiłabym więc Nuovo Progetto Italiano jako podręcznik dla bardziej wymagających i bardziej zmotywowanych uczniów. Graficznie książka przedstawia się równie fajnie, ale jest mniej pstrokata od wyżej wymienionych.

  Ciao!  Język włoski dla początkujących

  Jest to stary podręcznik, polskiej autorki. Zetknęłam się z nim zanim zaczęłam się uczyć włoskiego, korzystała z niego moja siostra. Ale szczególnie zeszyt ćwiczeń służył mi później do utrwalania wiedzy i do dodatkowych ćwiczeń z uczniami. Dzięki temu, że jest stary, to możemy na nim oszczędzić, bo nie jest drogi:) Owszem, jest trochę vintage, ale poza płytą CD, to niczego mu nie brakuje. Znajdziemy tu najważniejsze zagadnienia gramatyczne (jest również czas przyszły, czy tryb rozkazujący), ale książka głównie się skupia na słownictwie: jest bardzo dużo dłuższych już nawet tekstów i sporo choćby związków frazeologicznych w tabelkach- dość to zaawansowane! Może więc papier tu nie błyszczy i ze stron nie krzyczą kolorowe obrazki (choć ilustracji nie brakuje! ), ale jest to dobry, tani podręcznik.

  Z jakich podręczników korzystacie jako nauczyciele i jako uczniowie? Chętnie dowiem się czegoś o innych pozycjach i tego, co myślicie o tych przeze mnie wymienionych.

  Podręcznik dla początkujących Fujitsu Ao 12lfbc

  Bezpośredni link do pobrania Podręcznik dla początkujących Fujitsu Ao 12lfbc

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Podręcznik dla początkujących Fujitsu Ao 12lfbc