Podręcznik funkcji sterowania Cal Flame Bbq10700

Cal Flame BBQ10700 to podręcznik funkcji sterowania, który zapewnia użytkownikom instrukcje dotyczące obsługi konkretnych urządzeń Cal Flame BBQ. Podręcznik zawiera szczegółowe informacje na temat wszystkich funkcji, używanych do obsługi urządzeń, w tym opisujących ich instalację, programowanie i konserwację. Ponadto, zawiera informacje na temat bezpieczeństwa, które należy przestrzegać podczas pracy z urządzeniem. Podręcznik funkcji sterowania Cal Flame BBQ10700 jest dostępny na stronie internetowej firmy Cal Flame, a także można go zamówić w sklepie internetowym. Podręcznik jest niezbędnym narzędziem dla wszystkich, którzy chcą w pełni wykorzystać swoje urządzenia Cal Flame BBQ.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik funkcji sterowania Cal Flame Bbq10700

Jako przełącznika możesz używać ekranu iPhone’a, aparatu, mikrofonu lub tyłu iPhone’a. Możesz także dodać zewnętrzny przełącznik wspomagający.

Przed dodaniem przełącznika zewnętrznego podłącz go do iPhone’a, postępując zgodnie z instrukcjami dołączonymi do przełącznika. Jeśli przełącznik łączy się przez Bluetooth, połącz go w parę z iPhone’em — włącz przełącznik, a następnie przejdź do Ustawień , stuknij w Bluetooth, włącz Bluetooth, stuknij w nazwę przełącznika, a następnie postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami.

 1. Przejdź do Ustawień i stuknij w Dostępność > Sterowanie przełącznikami > Przełączniki.

 2. Stuknij w Dodaj nowy przełącznik, a następnie wybierz dowolną z następujących opcji:

  • Zewnętrzne: Wybierz przełącznik obsługujący Bluetooth lub oznaczony logo Made For iPhone (MFi), podłączany przez złącze Lightning iPhone’a.

  • Ekran: Aby aktywować przełącznik, stuknij w ekran iPhone’a.

  • Aparat: Ustaw się przodem do aparatu i porusz głową w lewo lub w prawo.

  • Stuknięcie w tył: Stuknij dwukrotnie lub trzykrotnie w tył iPhone’a.

  • Dźwięk: Wydawaj dźwięki dźwięczne i bezdźwięczne, takie jak „u” lub „pyp”.

 3. Przypisz do przełącznika czynność.

  Aby funkcja Sterowanie przełącznikami działała prawidłowo, musisz przypisać jeden przełącznik do czynności czynność Zaznacz rzecz, a drugi do czynności Przejdź do następnej rzeczy.

NAGRADZANY PRODUCENT
PALENISKA I GRILLA

Dzięki ponad 42-letniemu doświadczeniu w produkcji, Cal Flame i Cal Spas jest uznawany producentem na całym świecie za wysokiej klasy produkty Dom i Ogród. Od siedziby głównej w Pomona w Kalifornii, po sieć wyspecjalizowanych dealerów, konsumenci na całym świecie mogą doświadczyć wysokiej jakości kolekcji produktów związanych ze stylem życia. Co najważniejsze, producent gwarantuje spokój ducha, wiedząc, że wszystkie produkty spełniają wymogi bezpieczeństwa uzyskując najważniejsze certyfikaty ETL i CE. Dzięki Cal Flame i Cal Spas Twoja wymarzona przestrzeń wokół domu jest w w zasięgu ręki i spełnia marzenia.

GRILLOWANIE DLA SMAKOSZY
W NAJLEPSZYM WYDANIU

Tylko Cal Flame oferuje szeroką gamę funkcji zabudowanego grilla dla każdego miłośnika grillowania na wolnym powietrzu, od paleniska z porcelany przez węgiel drzewny po konwekcję... Jak wszystkie produkty Cal Flame są projektowane przy użyciu najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Ekskluzywne wyjmowane ruszty grillowe Cal Flame w kształcie litery V zostały zaprojektowane tak, aby zatrzymywały ciepło i zapobiegały wypadaniu mniejszych potraw. Grille Cal Flame oferują również o 25% większą wydajność obróbki cieplnej niż inni producenci i mają niezależne pokrętła palników o wyjątkowej opatentowanej konstrukcji. 175fd43ad6113ffe_22">

KORZYSTAJ Z SZEROKIEJ GAMY AKCESORIÓW
DLA SMAKOSZY GRILLA

Zamień tradycyjne miejsce do grillowania w najnowocześniejszą kuchnię na świeżym powietrzu z akcesoriami do grillowania od Cal Flame. Tylko Cal Flame oferuje wszystkie niezbędne narzędzia dla smakoszy potrzebne do zbudowania profesjonalnej kuchni na świeżym powietrzu. Dzięki Cal Flame możesz stworzyć swoją wyspę grillową lub mobilny grill w najlepszą kuchnię na zewnątrz domu, tarasu lub w ogrodzie. Cal Flame eliminuje potrzebę ciągłego biegania do środka domu w czasie grillowania na zewnątrz, zapewniając maksymalny komfort w przygotowaniuspecjalności grilla. 175fd43ad6113ffe_32">

NOWOCZESNA KUCHNIA ZEWNĘTRZNA

Kuchnia zewnętrzna Cal Flame to idealny sposób na powiększenie przestrzeni życiowej i zwiększenie komfortu domu. Możesz wybrać odpowiednią dla siebie wyspę do grillowania spośród najszerszej oferty w branży - od 1, 2 do 3 metrów powierzchni zabudowy. Dzięki produktom Cal Flame możesz spersonalizować swoją wyspę grillową za pomocą wybornego modelu grilla i dodatkowych akcesoriów. Uzupełnij wygląd swojej wyspy, wybierając blaty z kamienia naturalnego oraz wykończeń stiukowych lub gotowych kamiennych podstaw - dostępne w wielu eleganckich wzorach. Wybieraj spośród najszerszej gamy wysp grillowych, różne konfiguracje, aby uzupełnić swój indywidualny projekt odzwierciedlający styl życia i otoczenie domu. 175fd43ad6113ffe_42">

WÓZEK MOBILNY DO GRILLOWANIA
DLA KAŻDEGO OGRODU

Seria A La Cart to idealne rozwiązanie dla każdego mistrza grillowania, który ma mało miejsca, ale szuka najwyższej klasy grilla jak A La Cart Plus lub A La Cart Deluxe. Ta seria pozwala wybrać wielkość wózka i niezbędną przestrzeń do przechowywania narzędzi i produktów a także dopasować dowolny grill Cal Flame lub standardowy palnik jednostronny. Mobilne wózki mają dwie wyjmowane tace boczne / składane, stojak na przyprawy, otwieracz do butelek, uchwyty na ścierki i ręczniki papierowe, dwie szuflady oraz dolną komorę na zbiornik butli gazowej lub dodatkowe miejsce do przechowywania pomocnych narzędzi. 175fd43ad6113ffe_52">

PRZEDŁUŻ SEZON WSPÓLNEJ BIESIADY

Kominek zewnętrzny i palenisko Cal Flame to idealny sposób na przedłużenie sezonu na zewnątrz i poszukiwanie przyjemnego ciepła po za domem. Innowacyjne kominki zewnętrzne i podstawy paleniskowe Cal Flame są wyposażone w najnowszą technologię pozwalającą cieszyć się chłodnymi wieczorami, zapewniając rodzinie i przyjaciołom doskonały nastrój w waszym prywatnym ogrodzie. Palenisko zewnętrzne lub kominek Cal Flame natychmiast nadaje ciepłego blasku Twojemu domowi i otoczeniu, tworząc spokojną, zachęcającą atmosferę. Kominki zewnętrzne i podstawy paleniskowe Cal Flame można dostosować do własnych upodobań i potrzeb dla każdej przestrzeni wokół domu. Zaprojektowane z najlepszych materiałów i zachowaniem kunsztu budowy, kominki zewnętrzne i podstawy paleniskowe Cal Flame są wytrzymałe na wszystkie warunki zewnętrzne przez wiele lat użytkowania.

Cal Flame na nowo definiuje luksus | Stwórz swoją prywatną oazę już dziś!

Cal Flame na nowo definiuje luksus dzięki szerokiemu asortymentowi w pełni konfigurowalnej linii produktów; grilli, modułowych kuchni, wysp BBQ, kominkom, paleniskom i kompaktowym centrom rozrywki na świeżym powietrzu oraz specjalnym akcesoriom do grillowania. Stwórz swoją własną idealną oazę dobrego smaku z Cal Flame. Ciesz się byciem szefem kuchni z ekskluzywnymi funkcjami nowoczesnych grilli, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Będziesz naprawdę zaskoczony grillami Cal Flame BBQ Drop-In, które obejmują; grill węglowy, serię G, serię P, konwekcję i opiekacz Kamado. Zapach dobrego grilla w twoim domu będzie najlepszy i może być o każdej porze roku.

• Ekskluzywna konstrukcja rusztu V

Automatyczne palniki żeliwne

• Piezoelektryczne pokrętła startowe

• Taca ociekowa ze stali nierdzewnej na rolkach

Dodaj wszechstronność dzięki znakomitym akcesoriom do grillowania Cal Flame. Zamień każdą zwykłą wyspę BBQ w niestandardową nowoczesną kuchnię na zewnątrz. Akcesoria Cal Flame zwiększają wygodę gotowania i przechowują wszystko, czego używasz, w jednym miejscu. Stwórz najlepszą przestrzeń do relaksu i wypoczynku na zewnątrz, łącząc wyspę Cal Flame BBQ z kominkiem lub kompaktowym centrum rozrywki na świeżym powietrzu. Wybierz swoje ulubione wykończenie, styl lub wzbogać je przy pomocy płytek ceramicznych albo z kamienia naturalnego. Blat kuchenny możesz połączyć z sztukaterią Ameristone lub zamienić na kamień sztuczny. Dodaj opcjonalne funkcje, takie jak oświetlenie LED lub system dźwiękowy Freedom ™ z Bluetooth.

Cal Flame to wielokrotnie nagradzany producent palenisk i grillów, który jest rozpoznawany na całym świecie za wysokiej klasy produkty Dom i ogród.

Poproś o więcej informacji

Posiadanie Cal Flame® jest łatwe. Poproś jednego z naszych autoryzowanych dealerów, aby skontaktował się z tobą i pokazał, jak łatwe jest stworzenie najlepszego miejsca dla smakosza dobrego grilla. Każdy produkt Cal Flame® jest zaprojektowana do natychmiastowego działania. Pod panelami z ustawieniami funkcji pracy są potężne palniki, które optymalizują maksymalny przepływ ciepła do specjalnie zaprojektowanego ruszt V. Jeśli Waszym celem jest spędzanie czasu z rodziną i przyjaciółmi,
Cal Flame® oferuje różne modele grilli, kominków ogrodowych i palenisk zapewniających udane ciepłe wieczory w każda porę roku. Zapoznaj się z najnowszym katalogiem i wybierz najlepsze rozwiązanie dla siebie.

Grille ogrodowe do zabudowy

Kominki i paleniska ogrodowe

Akcesoria i wyposażenie grilla ogrodowego

Na Macu ustawienia w panelu Sterowanie wskaźnikiem sprawiają, że korzystanie z myszy i gładzika będzie łatwiejsze, można włączyć funkcję Klawisze myszy, wykonywać określone czynności myszy przy użyciu skrótów klawiszowych, przełączników lub mimiki twarzy, a także sterować wskaźnikiem przy użyciu ruchów głowy. Dostępne opcje zależą od używanego modelu Maca.

Aby zmienić te ustawienia, wybierz polecenie menu Apple  > Ustawienia systemowe, kliknij w Dostępność  na pasku bocznym, a następnie kliknij w Sterowanie wskaźnikiem po prawej. Konieczne może okazać się przewinięcie w dół.

Otwórz ustawienia sterowania wskaźnikiem

Mysz i gładzik

Opcja

Opis

Dwukrotne kliknięcie

Ustawianie czasu reakcji gładzika lub myszy na dwukrotne kliknięcie.

Samootwieranie

Podczas przeciągania i upuszczania przeciągnij rzecz do folderu i przytrzymaj, aby otworzyć folder.

Szybkość samootwierania

Po włączeniu funkcji Samootwieranie możesz dostosować czas, jaki minie od przeciągnięcia rzeczy do folderu i przytrzymania, do otwarcia folderu.

Ignoruj wbudowany gładzik, gdy obecna jest mysz lub gładzik bezprzewodowy

Wyłączanie gładzika wbudowanego do Maca, gdy używasz myszy lub gładzika bezprzewodowego.

Jeśli używasz myszy, która nie została wyprodukowana przez Apple, sterownik myszy może zakłócać działanie tej funkcji. Aby dowiedzieć się więcej, zajrzyj do instrukcji obsługi dołączonej do myszy.

Opcje gładzika

Ustawianie opcji dotyczących gładzika:

Używaj gładzika do przewijania: Włączanie lub wyłączanie przewijania.

Używaj przewijania z inercją: Pozwala kontrolować, co się stanie, gdy uniesiesz palec znad gładzika. Gdy ta opcja jest włączona, przewijanie zatrzymuje się stopniowo. W przeciwnym razie przewijanie zatrzymuje się natychmiast.

Szybkość przewijania: Szybkość przewijania dokumentów i zawartości okien przy użyciu gładzika.

Używaj gładzika do przeciągania: Włączanie lub wyłączanie przeciągania.

Styl przeciągania: Wybierz opcję dotyczącą sposobu przewijania.

 • Bez blokady: Stuknij dwukrotnie w daną rzecz, a następnie przeciągnij ją bez odrywania palca po drugim stuknięciu. Rzecz zmienia położenie do momentu uniesienia palca.

  Tryb przenoszenie pozostaje aktywny jeszcze przez ułamek sekundy (dzięki czemu możesz zmienić położenie palca, jeśli znajduje się na krawędzi gładzika). Aby natychmiast zakończyć przeciąganie, stuknij w gładzik jeden raz.

 • Z blokadą: Stuknij dwukrotnie w daną rzecz, a następnie przeciągnij ją bez odrywania palca po drugim stuknięciu. Gdy oderwiesz palec od gładzika, przeciąganie trwa nadal — przerywane jest dopiero po jednokrotnym stuknięciu w gładzik.

 • Przeciąganie trzema palcami: Przeciągnij rzecz trzema palcami. Przeciąganie zatrzymuje się po uniesieniu palców.

Opcje myszy

Kliknij, aby ustawić opcje myszy:

Używaj myszy do przewijania: Włączanie lub wyłączanie przewijania (dotyczy myszy takiej jak Magic Mouse).

Używaj przewijania z inercją: Pozwala kontrolować, co się stanie, gdy uniesiesz palec znad myszy.

Szybkość przewijania: Szybkość przewijania dokumentów i zawartości okien przy użyciu myszy.

Alternatywne metody sterowania

Opcja

Opis

Klawisze myszy

Możesz przesuwać wskaźnik oraz naciskać przycisk myszy przy użyciu klawiszy na klawiaturze zwykłej lub klawiszy na klawiaturze numerycznej. Zobacz: Sterowanie wskaźnikiem przy użyciu funkcji Klawisze myszy.

Uwaga: Gdy funkcja Klawisze myszy jest włączona, nie można używać klawiatury ani klawiszy numerycznych do wprowadzania tekstu.

Aby dostosować, kliknij w przycisk Informacje :

 • Pięć naciśnięć klawisza Option przełącza opcję Klawisze myszy: Włączanie i wyłączanie funkcji Klawisze myszy przy użyciu klawiatury.

 • Ignoruj wbudowany gładzik, gdy włączone są Klawisze myszy: Wyłączanie gładzika wbudowanego do Maca, gdy używasz Przycisków myszy.

 • Opóźnienie początkowe: Ustawianie szybkości rozpoczynania przesuwania wskaźnika po naciśnięciu klawisza.

 • Maksymalna szybkość: Ustawianie maksymalnej szybkości przesuwania wskaźnika.

Zamienne czynności wskaźnika

Wykonywanie lewego kliknięcia, prawego kliknięcia, dwukrotnego kliknięcia, trzykrotnego kliknięcia lub przeciągnięcia i upuszczenia przy użyciu skrótów klawiszowych, przełączników lub mimiki (na przykład uśmiechu lub otwarcia ust).

Aby wybrać klawisze, przełączniki oraz wyraz twarzy (lub wyświetlić aktualne wybory), kliknij w przycisk Informacje :

 • Aby zmienić nazwę lub czynność przypisaną do klawisza, przełącznika lub wyrazu twarzy, kliknij dwukrotnie w daną rzecz na liście (lub zaznacz ją i kliknij w przycisk edycji ), a następnie postępuj zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami.

 • Aby dodać do listy nowy klawisz, przełącznik lub wyraz twarzy, kliknij w przycisk dodawania , a następnie postępuj zgodnie z wyświetlanymi wskazówkami.

 • Aby usunąć z listy klawisz, przełącznik lub wyraz twarzy, zaznacz go, a następnie kliknij w przycisk usuwania .

 • Aby słyszeć potwierdzenie rozpoznania przełącznika, zaznacz pole wyboru Odtwarzaj dźwięki.

 • Aby widzieć na ekranie potwierdzenie rozpoznania przełącznika, zaznacz pole wyboru Pokazuj czynności wizualnie.

 • Aby wybrać kamerę używaną do wykrywania mimiki, kliknij w Opcje kamery, a następnie kliknij w Kamera. Ta opcja jest dostępna tylko po dodaniu mimiki do listy przełączników.

  Aby skonfigurować poziom ekspresywności wymagany do wykrycia wyrazu twarzy przez kamerę i wykonania danej czynności, kliknij w Mimika, a następnie wybierz Lekkie, Domyślne lub Przesadne.

  Ta sama kamera i ten sam poziom szczegółowości są używane przez funkcję Zamienne czynności wskaźnika oraz przez funkcję Sterowanie wskaźnikiem ruchami głowy.

Uwaga: Czynność kliknięcia lewym przyciskiem, kliknięcia prawym przyciskiem, dwukrotnego kliknięcia lub trzykrotnego kliknięcia wykonywana jest od razu po użyciu wybranego przełącznika. Na przykład, jeśli skonfigurujesz przełącznik wykonujący czynność Kliknij lewym, przypisując go do mimiki Wysuń język, kliknięcie lewym przyciskiem będzie wykonywane od razu po wysunięciu przez Ciebie języka.

Czynność przeciągania i upuszczania wymaga dwukrotnego użycia przełącznika: raz w celu rozpoczęcia przeciągania i drugi raz w celu upuszczenia. Na przykład, gdy wysuwasz język, aktywowana jest czynność przeciągania. Aby upuścić przeciąganą rzecz, musisz ponownie wysunąć język.

Ruchy głowy

Poruszanie wskaźnikiem przy użyciu ruchów twarzy lub głowy wykrywanych przez kamerę wbudowaną lub podłączoną do Maca. com/pl-pl/guide/mac-help/mchlb2d4782b/13. 0">Przesuwanie wskaźnika ruchami głowy. png"/>:

 • Ruch wskaźnika: Wybierz sposób przesuwania wskaźnika zgodnie z ruchami Twojej twarzy lub głowy:

  Gdy skierujesz twarz w stronę krawędzi: Wskaźnik przesuwany jest w kierunku, w którym zwracasz twarz względem środka ekranu — podobnie jak podczas używania joysticka. Aby zatrzymać ruch wskaźnika, obróć twarz ponownie w stronę środka ekranu. Na przykład, jeśli obrócisz twarz w stronę prawego dolnego rogu ekranu, wskaźnik przesuwany jest w tym kierunku Docka.

  Względem głowy: Wskaźnik przesuwany jest w kierunku, w którym poruszasz głowę (niezależnie od kierunku, w jakim zwrócona jest twarz) — podobnie jak podczas używania myszy. Aby zatrzymać ruch wskaźnika, przestań poruszać głową. Na przykład, jeśli przesuniesz głowę w lewo (choć Twoja twarz skierowana jest w prawo), wskaźnik przesunie się w lewo.

 • Szybkość wskaźnika: Szybkość przesuwania wskaźnika po obróceniu twarzy lub przy poruszaniu głową. Im mniejsza liczba, tym wolniejszy ruch wskaźnika. Im większa liczba, tym szybszy ruch wskaźnika.

 • Odległość od krawędzi: Gdy opcja ruchu głowy jest ustawiona na „Gdy skierujesz twarz w stronę krawędzi”, wybierz, jak bardzo Twoja twarz musi być odwrócona od środka ekranu, aby wskaźnik zaczął się poruszać. Wprowadź wyższą wartość, aby zwiększyć dokładność rozróżniania przez kamerę intencjonalnych i przypadkowych ruchów.

 • Opcje kamery: Aby wybrać kamerę używaną do wykrywania mimiki lub ruchów głowy, kliknij w Opcje kamery, a następnie kliknij w Kamera.

  Ta sama kamera i ten sam poziom szczegółowości są używane przez funkcję Sterowanie wskaźnikiem ruchami głowy oraz przez funkcję Zamienne czynności wskaźnika.

 • Wstrzymuj lub wznawiaj, używając przełącznika lub mimiki: Aby wybrać klawisz, przełącznik lub mimikę do wstrzymywania lub wznawiania sterowania wskaźnikiem ruchami głowy, kliknij w przycisk Informacje 

 • Kalibruj ponownie, używając przełącznika lub mimiki: Aby wybrać klawisz, przełącznik lub mimikę do ponownego kalibrowania sterowania wskaźnikiem ruchami głowy, kliknij w przycisk Informacje Ponowne kalibrowanie poruszania wskaźnikiem ruchami głowy.

Aby szybko włączyć lub wyłączyć funkcje Sterowanie wskaźnikiem ruchami głowy lub Klawisze myszy przy użyciu panelu Skróty dostępności, naciśnij klawisze Option-Command-F5 (jeśli Twój Mac lub klawiatura Magic Keyboard posiada Touch ID, możesz nacisnąć szybko trzykrotnie Touch ID).

Aby określić, które opcje są dostępne w tym panelu (lub, które funkcje są włączane lub wyłączane trzykrotnym naciśnięciem Touch ID), wybierz polecenie menu Apple  na pasku bocznym, a następnie kliknij w Skrót po prawej. extension? Seeing_Zoom">Otwórz ustawienia dotyczących funkcji dostępności w panelu Skróty

Podręcznik funkcji sterowania Cal Flame Bbq10700

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik funkcji sterowania Cal Flame Bbq10700

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik funkcji sterowania Cal Flame Bbq10700