Szybka i łatwa konfiguracja Aeg L8fc8432bi

Aeg L8fc8432bi jest wysoce wydajnym i łatwym w konfiguracji urządzeniem, które pozwala użytkownikom w szybki i łatwy sposób skonfigurować swoją sieć. Urządzenie posiada imponującą prędkość sieci, wsparcie dla wielu protokołów sieciowych i zapewnia łatwe i szybkie dostosowywanie ustawień sieci. Urządzenie jest kompatybilne z wieloma urządzeniami, takimi jak komputery, laptopy, tablety i smartfony. Urządzenie ma również wbudowany moduł łączności bezprzewodowej, który pozwala użytkownikom łatwo konfigurować i korzystać z sieci bezprzewodowej. Aeg L8fc8432bi jest łatwe w obsłudze i zapewnia wydajność i stabilne połączenia sieciowe.

Ostatnia aktualizacja: Szybka i łatwa konfiguracja Aeg L8fc8432bi

Digitalizacja jeszcze nigdy nie była tak łatwa, jak przy użyciu szaf IT od APC. Dzięki ich zastosowaniu zyskujesz niewymagający ingerencji, kompleksowy zestaw. Nasze szafy są dostarczane w komplecie z całym osprzętem i akcesoriami. Zapewniamy ich podłączenie dokładnie tam, gdzie są potrzebne. Odkryj liczne zalety naszych rozwiązań!

 • Operowanie wrażliwymi danymi, takimi jak dokumentacja medyczna czy wyniki badań, jest częścią codziennej pracy w sektorze opieki zdrowotnej. Dane te wymagają szczególnej ochrony. Jednak oprócz wymogu bezpiecznego przechowywania takich danych, konieczne jest również zapewnienie optymalnej i terminowej opieki nad pacjentem. Wymaga to specjalnych rozwiązań cyfrowych - tylko w ten sposób można połączyć maksymalne bezpieczeństwo z wykorzystaniem najnowszych technologii, takich jak modele 3D czy sztuczna inteligencja.

  Właśnie to zapewniamy dzięki naszym kompleksowym rozwiązaniom - szafom IT serii Easy. Gwarantują one maksymalne zabezpieczenie przed awariami i utratą danych, są odporne na duże obciążenia, co ma przełożenie na zwiększenie zadowolenia pacjentów.

 • Dzięki cyfryzacji, zarządzanie, wymiana z innymi ośrodkami lub interakcja z klientami instytucjonalnymi pozwalają na wykorzystanie potencjału w wielu obszarach. Ułatw swoim pracownikom obsługę dużych ilości danych, zapewnij swoją dostępność nawet w krytycznych momentach i stale zwiększaj zadowolenie klientów.

  Nasze szafy IT serii Easy sprawdzą się idealnie również tutaj. Charakteryzują się one stabilnym zasilaniem, dużą wytrzymałością na obciążenia i specjalnymi zabezpieczeniami. Dzięki nim można skutecznie ograniczyć przestoje i być na bieżąco z trendami na rynku IT.

  Potrzeba cyfryzacji w placówkach edukacyjnych jest bardzo wysoka. Nauczanie zdalne, kursy on-line i nowe narzędzia, takie jak rozszerzona lub wirtualna rzeczywistość, są istotnym elementem życia uczniów, studentów i nauczycieli.
  Aby edukacja mogła utrzymać swoją jakość na tym cyfrowym poziomie, instytucje potrzebują wysoce funkcjonalnej infrastruktury informatycznej.

  To właśnie zapewniamy dzięki naszym kompleksowym rozwiązaniom oferowanym przez szafy IT serii Easy. Dzięki temu można skutecznie ograniczyć przestoje i pozostać on-line nawet wtedy, gdy wielu uczestników chce uzyskać dostęp w tym samym czasie.

  Konkurencja na rynku, w dobie sprzedaży on-line jest wszechobecna również w handlu detalicznym. Jako sprzedawca detaliczny możesz przetrwać w tym wymagającym środowisku tylko wtedy, gdy postawisz na innowacje technologiczne, które zmaksymalizują Twoją efektywność i zwiększą lojalność klientów. Można to osiągnąć dzięki dopasowanym technologiom, które analizują dane w czasie rzeczywistym, usprawniają procesy i tym samym spełniają oczekiwania klientów.

  To właśnie zapewniamy dzięki naszym szafom IT serii Easy. Oferują one bezpieczne i proste instalacje, które można monitorować i kontrolować w każdej chwili. W ten sposób można również zredukować przestoje i uzyskać maksymalną wydajność.

  Czas to pieniądz, zwłaszcza w przemyśle. Wykorzystaj ten czas bardziej skutecznie, dostosowując swoje systemy do najnowszych standardów cyfrowych. Dzięki temu możesz optymalizować procesy i monitorować je w czasie rzeczywistym, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Poprzez rozwiązania techniczne minimalizujesz ryzyko wystąpienia błędów, a tym samym automatycznie podnosisz produktywność i bezpieczeństwo.

  Nasze kompleksowe rozwiązania, szafy rackowe serii Easy, zapewniają odpowiednie do tego celu wyposażenie. Oferują one instalacje, które można monitorować i kontrolować w dowolnym momencie. Ponadto zyskujesz na zwiększonym bezpieczeństwie i wysokiej odporności dzięki czemu ograniczasz przestoje i osiągasz maksymalną wydajność.

Szafy i obudowy IT rack w 60 sekund

Szafy i obudowy IT rack znajdują się w samym centrum naszego połączonego świata, chroniąc i przechowując sprzęt komputerowy

Wybierz [Prosta konf. ] jeśli chcesz skonfigurować ustawienia sieci bezprzewodowej LAN za pomocą Wi-Fi Protected Setup (WPS).

Wybierz [Metoda PBC] albo [Metoda PIN], odpowiednią dla sieci do której możesz się podłączyć przez punkt dostępu. Ustawienia te należy określić zgodnie z środowiskiem operacyjnym.

Szczegółowe informacje na temat konfigurowania i funkcji punktu dostępu do sieci LAN lub używanego routera znajdują się w instrukcji obsługi dołączonych do tych urządzeń.

Metoda PBC

Uruchom punkt dostępu do sieci bezprzewodowej LAN.

Uruchom urządzenie. com/bb_v1oi/pub_e/oi_view/0001045/0001045195/view/web/int/numb03. gif" alt="3" width="25" height="16"/>Naciśnij przycisk [Narzędzia użytkownika]. com/bb_v1oi/pub_e/oi_view/0001045/0001045195/view/web/int/numb04. gif" alt="4" width="25" height="16"/>Naciśnij [Logowanie].

Wprowadź hasło logowania, a następnie naciśnij przycisk [OK].

Przy wprowadzaniu hasła po raz pierwszy, należy wprowadzić „000000”.

Naciśnij przycisk [] lub [], aby wyświetlić opcję [Ustaw. systemu], a następnie naciśnij przycisk [OK]. com/bb_v1oi/pub_e/oi_view/0001045/0001045195/view/web/int/numb07. gif" alt="7" width="25" height="16"/>Naciśnij przycisk [], aby wyświetlić menu [Ustaw. interfejsu], a następnie naciśnij przycisk [OK]. com/bb_v1oi/pub_e/oi_view/0001045/0001045195/view/web/int/numb08. gif" alt="8" width="25" height="16"/>Naciśnij przycisk [], aby wyświetlić opcję [IEEE 802. 11], a następnie naciśnij przycisk [OK]. com/bb_v1oi/pub_e/oi_view/0001045/0001045195/view/web/int/numb09. gif" alt="9" width="25" height="16"/>Naciśnij przycisk [], aby wyświetlić opcję [Łatwa konfiguracja], a następnie naciśnij przycisk [OK].

Naciśnij przycisk WPS w punkcie dostępowym.

Naciśnij przycisk [], aby wyświetlić opcję [Metoda PBC], a następnie naciśnij przycisk [OK].

Jeśli połączenie jest pomyślne, wyświetlony zostanie komunikat “Pomyślne połączenie z AP”.

Jeśli połączenie zakończy się niepowodzeniem, zostanie wyświetlony komunikat “Połączenie z AP nieudane”. W takim wypadku wróć do kroku 9. Jeśli problem nadal występuje, sprawdź, czy punkt dostępowy działa prawidłowo. Jeśli punkt dostępowy będzie działał prawidłowo, ale problem nadal występuje, skontaktuj się z przedstawicielem sprzedaży lub serwisu.

 • Jeśli punktu dostępowego nie będzie można wykryć w czasie 120 sekund, sesja wyszukiwania wygaśnie.

Metoda PIN

Naciśnij przycisk [], aby wyświetlić opcję [Metoda PIN], a następnie naciśnij przycisk [OK].

Wpisz PIN urządzenia na stronie internetowej punktu dostępu.

Szczegółowe informacje można znaleźć w instrukcji obsługi punktu dostępu do sieci bezprzewodowej LAN. com/bb_v1oi/pub_e/oi_view/0001045/0001045195/view/web/int/numb12. gif" alt="12" width="25" height="16"/>Wykonaj WPD (system PIN) ze strony internetowej punktu dostępu. com/bb_v1oi/pub_e/oi_view/0001045/0001045195/view/web/int/numb13. gif" alt="13" width="25" height="16"/>Naciśnij [Połącz]. W takim przypadku wróć do kroku 11.

Dopasuj Operę do swoich potrzeb

Łatwa konfiguracja na pasku narzędzi

Łatwa konfiguracja to wielofunkcyjny panel pozwalający najpierw skonfigurować, a potem dostosować przeglądarkę Opera.

Panel Łatwej konfiguracji umożliwia zaimportowanie danych z innych przeglądarek, zmianę tapety oraz motywu, zarządzanie pobranymi plikami i ustawienie Opery jako przeglądarki domyślnej.

Tutaj dowiesz się więcej o panelu Łatwa konfiguracja.

Dostosuj Operę do siebie

Spersonalizuj Operę, ustawiając ulubioną tapetę lub własne zdjęcie jako tło w przeglądarce. Zwiększ możliwości przeglądarki, dodając do niej rozszerzenia z witryny Dodatki Opery lub ze sklepu Chrome.

 
Tapety i motywy

Aby poczuć się jak w domu, wybierz tapetę z witryny dodatków lub ze swojego komputera. Jasny lub ciemny motyw pozwalają dodatkowo dostosować wygląd przeglądarki.

Rozszerzenia

Rozszerzenia opracowane przez Operę i innych dostawców, takie jak aplikacje pogodowe, kalkulatory, notatniki itp., wzbogacają możliwości przeglądarki o dodatkowe funkcje.

Funkcje do codziennego użytku

Poznaj funkcje Opery, które zwiększają wygodę przeglądania Internetu.

Zapisywanie i udostępnianie ulubionych zasobów internetowych

Wizualne zakładki

Aby uprościć dostęp do ulubionych stron, utwórz dla nich wizualne zakładki i umieść je na pasku zakładek lub zorganizuj w postaci folderów ułatwiających zarządzanie. Dowiedz się więcej tutaj.

Zdjęcie

Dzięki narzędziu Zdjęcie możesz udostępniać znajomym interesujące rzeczy znalezione w Internecie. Przytnij wybrany fragment, szybko dodaj coś od siebie za pomocą narzędzi do edycji i gotowe! Teraz możesz to udostępnić. Więcej informacji o narzędziu Zdjęcie znajdziesz tutaj.

Opcje paska bocznego

Panel ustawień paska bocznego pozwala edytować lub usuwać elementy paska bocznego, takie jak Konteksty, Komunikatory, Historia, czy rozszerzenia. Użyj ikony z trzema kropkami u dołu paska bocznego, aby otworzyć opcje paska bocznego.

Znajdź Ustawienia, aby skonfigurować Operę tak, jak chcesz

Istnieją cztery sposoby otwarzenia ustawień Opery: za pomocą menu Opery, paska bocznego, Łatwej konfiguracji lub skrótu klawiaturowego Alt + P (, , na Macu).

Otwórz stronę ustawień Opery z menu Opery

 • W systemie Windows lub Linux kliknij w lewym górnym rogu przeglądarki Opera. W dolnej części menu kliknij Ustawienia.
 • W systemie Mac kliknij Opera na pasku narzędzi. Strona ustawień znajduje się w Preferencjach

Otwórz stronę ustawień Opery z paska bocznego
Najpierw może być konieczne dodanie skrótu do ustawień na pasku bocznym. Aby to zrobić:

 1. Kliknij trzy kropki w dolnej części paska bocznego.
 2. Następnie aktywuj skrót do ustawień, klikając w ikonę koła zębatego.

Skrót do ustawień pojawi się na pasku bocznym.

Otwórz ustawienia Opery używając Łatwej konfiguracji

Kliknij ikonę Łatwej konfiguracji w prawym górnym rogu przeglądarki. Następnie przewiń w dół i kliknij Idź do ustawień przeglądarki.

Niektóre z najpopularniejszych funkcji i ustawień Opery można dostosować w Łatwej konfiguracji. Jest to świetny sposób dla nowych użytkowników na zapoznanie się z przeglądarką, a dla doświadczonych użytkowników – na szybką personalizację Opery.

Otwórz ustawienia Opery za pomocą skrótu klawiaturowego

W dowolnym momencie podczas przeglądania Opery możesz otworzyć stronę ustawień za pomocą skrótu klawiaturowego.

 • W systemie Windows i Linux, naciśnij Alt + P
 • W systemie Mac, naciśnij ⌘ + ,

Te i inne skróty można dostosować. Sprawdź skróty klawiaturowe w Operze.

Wyszukaj na stronie ustawień Opery

Ustawienia w Operze mają pasek wyszukiwania, który pomaga znaleźć określone ustawienie przeglądarki. Podczas pisania na pasku wyszukiwania na stronie ustawień będą wyświetlane wyniki pasujące do wprowadzonych słów kluczowych.

Pasujące wyniki zostaną wyróżnione w ustawieniach.

Ustaw Operę jako domyślną przeglądarkę

 1. Otwórz Operę.
 2. Kliknij logo Opery lub Opera (Mac) w lewym górnym rogu.
 3. Kliknij Ustawienia (Preferencje na Macu).
 4. Przewiń w dół do domyślnej przeglądarki i kliknij Ustaw jako domyślną.

Gdy Opera jest domyślną przeglądarką, wszystkie łącza i dokumenty internetowe będą otwierane w Operze. Jeśli przeszedłeś z innej przeglądarki, pamiętaj, aby zaimportować dane przeglądarki do Opery.

Ustaw Operę jako domyślną przeglądarkę za pomocą ustawień komputera

Nawet jeśli Opera została ustawiona jako domyślna przeglądarka w ustawieniach Opery, komputer z systemem Windows, Mac lub Linux może używać innej zainstalowanej przeglądarki do otwierania łączy internetowych lub dokumentów. Dzieje się tak, ponieważ inna przeglądarka jest domyślnie ustawiona na twoim komputerze. Aby mieć pewność, że wszystkie linki i dokumenty internetowe będą otwierane w Operze, wybierz domyślną przeglądarkę w ustawieniach komputera.

Poniżej znajdują się przewodniki, jak ustawić Operę jako domyślną przeglądarkę w systemie Windows, Mac lub Linux. Jeśli nie możesz znaleźć Opery na liście aplikacji na komputerze, konieczna może być ponowna instalacja Opery.

Ustaw Operę jako domyślną przeglądarkę w systemie Windows 10

 1. Na komputerze przejdź do Startu i wpisz Domyślne aplikacje
 2. Kliknij Domyślne aplikacje w wynikach.
 3. W obszarze Domyślne aplikacje przewiń w dół do przeglądarki internetowej.
 4. Zmień przeglądarkę na Operę.

Opera jest teraz domyślną przeglądarką dla komputera z systemem Windows 10.

Aby przypiąć Operę do paska zadań:

 1. Otwórz Operę.
 2. Na pasku zadań na komputerze kliknij prawym przyciskiem myszy ikonę Opery.
 3. Kliknij Przypnij do paska zadań.

Ustaw Operę jako domyślną przeglądarkę w systemie Windows 8. 1, Windows 7

 1. Na komputerze kliknij Start, a następnie Panel sterowania.
 2. Kliknij Programy> Programy domyślne.
 3. Kliknij Ustaw programy domyślne.
 4. Na liście programów znajdź i wybierz Operę.
 5. Kliknij opcję Ustaw ten program jako domyślny.
 6. Kliknij OK.

Opera jest teraz domyślną przeglądarką dla komputera z systemem Windows 8. 1 lub 7.

Ustaw Operę jako domyślną przeglądarkę na komputerze Mac (Mojave, High Sierra)

 1. Na komputerze przejdź do Preferencji systemowych.
 2. Kliknij Ogólne.
 3. W obszarze Domyślna przeglądarka internetowa wybierz Operę z rozwijanej listy.

Opera jest teraz domyślną przeglądarką na komputerze Mac.

Ustaw Operę jako domyślną przeglądarkę w systemie Linux (Ubuntu)

 1. Na komputerze przejdź do Ustawień.
 2. Kliknij Szczegóły, a następnie Aplikacje domyślne.
 3. Obok sieci (Web) wybierz Operę z listy.

Opera jest teraz domyślną przeglądarką komputera z systemem Linux.

Szybka i łatwa konfiguracja Aeg L8fc8432bi

Bezpośredni link do pobrania Szybka i łatwa konfiguracja Aeg L8fc8432bi

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybka i łatwa konfiguracja Aeg L8fc8432bi