Szybkie działanie Canon As 100c

Canon AS 100c to szybki, wysokowydajny skaner dokumentów, który łączy w sobie wysoką jakość i niezawodność. Urządzenie może skanować dokumenty w formacie A3 w rozdzielczości do 600 dpi i wykonywać skany w czasie do 15 sekund. Dodatkowo Canon AS 100c posiada kilka funkcji ułatwiających przetwarzanie danych, takich jak np. automatyczne wykrywanie kolorów i wybór stron do skanowania. Skanery Canon AS 100c są idealnym rozwiązaniem dla użytkowników, którzy chcą szybko skanować duże pliki i uzyskać wysokiej jakości wyjściowe obrazy.

Ostatnia aktualizacja: Szybkie działanie Canon As 100c


 • iLH
 • Produkty
 • Materiały eksploatacyjne
 • Do drukarek oznaczników
 • Canon
 • Taśmy barwiące
 • Taśma barwiąca BP-100C czarna

 • Masz pytanie?

Taśma barwiąca BP-100C w kolorze czarnym przeznaczona do drukarek oznaczników M-1PROV i M-1STDIII i do wszystkich starszych wersji tych modeli. Długość taśmy wynosi 100 metrów.

Podczas wydruku taśma jest rozwijana w tym samym czasie co profil, zużycie taśmy odpowiada zużyciu profilu bądź taśmy samoprzylepnej. Taśma BP-100C jest zatem wystarczająca do drukowania profili (taśm samoprzylepnych) o długości 100 metrów.

Indeks: BP-100C

Cena/szt. bez VAT:132, 00 zł

Dodatkowo otrzymujesz:

 • 30 dni na darmowy zwrot
 • Szybka dostawa
 • Gwarancja jakości

Akcesoria odpowiednie dla

Ukryj/pokaż panelSposób dostawy: Kurier 29, 00 zł bez VAT

Kup jeszcze za 720 zł bez VAT i otrzymasz bezpłatną wysyłkę

Wśród dzisiejszych premier Canon zaprezentował model Powershot SX100 IS należący do zupełnie nowej linii aparatów kompaktowych tego producenta. Nowy PowerShot wyposażony został w obiektyw z optyczną stabilizacją obrazu i 10-krotnym zoomem optycznym. Dodatkowo użytkownicy mogą skorzystać z systemu rozpoznawania twarzy i dwóch trybów nagrywania filmów. Za szybką pracę aparatu odpowiada natomiast nowoczesny procesor obrazu DIGIC III.

Przepraszamy za tak duże opóźnienie w publikacji informacji o nowych produktach Canona. Niestety polscy dziennikarze nie otrzymali materiałów prasowych o godzinie 6. 00, gdy upływało ogólnoświatowe embargo. Canon Polska zamierza przekazać je na konferencji, której rozpoczęcie przewidziano dopiero na godzinę 16. 00. Lokalny oddział Canona tradycyjnie zlekceważył polskich czytelników planując udostępnienie materiałów ponad dziesięć godzin później w stosunku do reszty świata.

Canon długo nie miał w swojej ofercie typowego amatorskiego kompaktu typu superzoom. Zwolennicy marki, którzy szukali dużego zbliżenia optycznego musieli zdecydować się na zaawansowany model Canon PowerShot S5 IS lub kupić cyfrową lustrzankę. Tymczasem jest spora grupa fotografujących, którzy szukają niedrogiego i maksymalnie prostego w obsłudze aparatu oferującego szeroki zakres ogniskowych. Taka cyfrówka ma za zadanie sprawnie utrwalać na fotografiach uroczystości rodzinne, wakacje i inne wydarzenia.

Canon PowerShot SX100 IS w kolorze srebrnym

Dzisiejsza premiera Canon PowerShot SX100 IS to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku i, zapewne, próba odzyskania części rynku utraconego na rzecz konkurencji. Kierowany do amatorskiego użytkownika kompaktowy superzoom wyposażony został w cechy, które z pewnością zadowolą okazjonalnych fotografujących, a może nawet bardziej ambitnych hobbystów.

PowerShot SX100 IS oferuje matrycę o rozdzielczości 8 milionów pikseli, co powinno aż nadto wystarczyć do zastosowań amatorskich. Wspomniany już obiektyw z 10-krotnym zoomem optycznym (ekwiwalent 36-360 mm) pozwoli na spore zbliżenie fotografowanych obiektów. Wykonane zdjęcia można obejrzeć na dużym, 2, 5-calowym ekranie LCD.

ekran LCD o przekątnej 2, 5 cala

Natomiast za jakość zdjęć odpowiadają między innymi takie funkcje, jak optyczna stabilizacja obrazu w obiektywie wspierana przez wysokie ISO oraz funkcja detekcji twarzy. Ta ostatnia umożliwia rozpoznanie w kadrze do 9 twarzy i automatyczną optymalizację parametrów ekspozycji tak, aby uzyskać na zdjęciu najlepszy możliwy obraz fotografowanych osób. Nowością w SX100 jest tryb Face Select and Track, dzięki któremu użytkownik może wybrać i śledzić tylko jedną z wykrytych twarzy. Jak twierdzi producent ten tryb jest szczególnie przydatny, gdy wykonując zdjęcia grupowe zależy nam głównie na jednej osobie - na przykład na jubilacie podczas urodzin.

Zgodnie z przeznaczeniem aparatu, fotograf amator znajdzie aż 19 trybów fotograficznych, wśród których są typowe tryby tematyczne jak portret, krajobraz, sport itd., a także bardziej zaawansowane tryby półmanualne jak priorytet czasu i priorytet przysłony, a nawet pełny tryb manualny. Jak widać, SX100 może zadowolić nawet bardziej zaawansowanych fotografujących.

W przypadku, gdy konieczne będzie nagranie filmu, użytkownik ma do dyspozycji dwa tryby filmowe rejestrujące obraz z szybkością 30 kl/s: SP i LP - maksymalizujący długość nagrania. Pojedynczy klip filmowy może mieć masymalnie godzinę albo 4GB wielkości.

PowerShot SX100 IS

Żeby zapewnić sprawne i szybkie działanie Canon wyposażył swojego nowego superzooma w nowoczesny procesor obrazu DIGIC III. Inne parametry techniczne to: współpraca z kartami SD/MMC/SDHC, zakres ISO 80-1600 oraz wbudowana lampa błyskowa typu pop-up. O typowo amatorskim przeznaczeniu świadczy też zasilanie za pomocą baterii typu AA (2 szt. )

Canon PowerShot SX100 IS dostępny będzie w srebrnym lub czarnym kolorze obudowy na początku października 2007. Cena w USA to 299, 99 USD (około 900 zł).

SX 100 IS w kolorze czarnym

Poniżej prezentujemy specyfikację techniczną.

Zdefiniowanie ustawień szybkiego uruchamiania pozwala ograniczyć ilość czasu, jaki upływa o naciśnięcia głównego wyłącznika zasilania do gotowości ekranów do pracy. Metodę wyłączania urządzenia w celu przeprowadzenia szybkiego uruchamiania nazywa się „szybkim wyłączaniem”.

Procedura poprzedzająca konfigurację ustawień szybkiego uruchamiania
W przypadku korzystania z sieci

Jeśli którekolwiek z poniższych ustawień jest włączone poprzez ustawienie opcji <Włącz>, wówczas funkcja szybkiego uruchamiania jest wyłączona.

RARP, BOOTP, IPv6 Sieć

W przypadku korzystania z funkcji MEAP

Należy sprawdzić, czy aktualnie zainstalowane aplikacje MEAP obsługują funkcję szybkiego uruchamiania.

Konfiguracja ustawień szybkiego uruchamiania

1

Naciśnij przycisk  ().

2

Za pomocą przycisków / wybierz opcję <Menu sterowania> i naciśnij przycisk .

3

Wybierz opcję <Szybk. wł. zasilania> i naciśnij przycisk

4

Wybierz opcję <Włącz> i naciśnij przycisk

<Wyłącz>

Pozwala wyłączyć funkcję szybkiego uruchamiania. canon/USRMA-0710-zz-SS-plPL/contents/images/book_images/b_C044. gif" alt=""/><Włącz>

Pozwala włączyć funkcję szybkiego uruchamiania.

5

Pozwala wykonać reset sprzętowy. Reset sprzętowy

Po wykonaniu resetu sprzętowego ustawienia będą włączone.

Wyłączanie zasilania (procedura szybkiego wyłączania)

Jeśli funkcja szybkiego uruchamiania jest łączona, a użytkownik wyłączy urządzenie za pomocą głównego wyłącznika zasilania, wówczas przy kolejnym włączeniu urządzenia zostanie przeprowadzone szybkie włączanie (szybkie wyłączanie). canon/USRMA-0710-zz-SS-plPL/contents/images/book_images/pubnumbers/USRMA-0710-00/b_YRN048a. gif" alt=""/>

Po wykonaniu szybkiego wyłączania nie wolno wyjmować wtyczki urządzenia z gniazdka sieciowego

Po wyłączeniu urządzenia za pomocą szybkiego wyłączania nie wolno wyjmować wtyczki urządzenia z gniazdka sieciowego. Mogłoby to spowodować uszkodzenie komponentów wewnętrznych urządzenia. W przypadku zmiany położenia urządzenia należy przed wyjęciem wtyczki wyłączyć urządzenie, stosując procedurę pełnego wyłączania. canon/USRMA-0710-zz-SS-plPL/contents/SS352_basic_018turningonoffthepower. html#02030000-02">Wyłączanie zasilania (procedura wyłączania)

Jeśli urządzenie jest w trakcie wykonywania zadania, zgłasza błąd lub właśnie dokonano zmiany ustawień z poziomu panelu roboczego lub Zdalnego interfejsu użytkownika, naciśnięcie głównego wyłącznika zasilania nie spowoduje wykonania procedury szybkiego wyłączania, tylko przeprowadzenie procedury pełnego wyłączania.

Jeśli urządzenie zostanie wyłączone w normalnym trybie, to nawet gdy funkcja szybkiego włączania jest włączona, urządzenie uruchomi się w zwyczajowy sposób podczas kolejnego włączania.

Użycie funkcji zegara automatycznego wyłączania, gdy funkcja szybkiego uruchamiania jest włączona, spowoduje wykonanie procedury szybkiego wyłączania. canon/USRMA-0710-zz-SS-plPL/contents/SS352_basic_033settingautoshutdowntime. html#02110020">Ustawianie czasu automatycznego wyłączania

W przypadku włączenia zasilania bezpośrednio po wykonaniu szybkiego wyłączenia rozruch urządzenia może chwilę potrwać.

Szybkie działanie Canon As 100c

Bezpośredni link do pobrania Szybkie działanie Canon As 100c

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybkie działanie Canon As 100c