Użytkownik Giude Haier Ac28nacbfa

Użytkownik Giude Haier Ac28nacbfa to jeden z najnowszych modeli klimatyzatorów na rynku. Posiada on szereg zaawansowanych funkcji, w tym automatyczny sterownik trybu, który może automatycznie regulować temperaturę w zależności od pogody na zewnątrz. Ma on również sterownik wilgotności, który może automatycznie regulować wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Ponadto klimatyzator posiada zaawansowany czujnik zanieczyszczenia, który może automatycznie wykrywać i filtrować szkodliwe substancje. Ma on również zaawansowany system wentylacji, który może automatycznie dostosowywać obieg powietrza w pomieszczeniu, aby zapewnić optymalne warunki. Dzięki temu użytkownik Giude Haier Ac28nacbfa może zapewnić komfortowe i bezpieczne warunki wewnątrz pomieszczenia.

Ostatnia aktualizacja: Użytkownik Giude Haier Ac28nacbfa

Procedury przywracania hasła administratora w urządzeniach Hikvision

 
1) Pobrać i zainstalować oprogramowanie SADP w wersji 3. 0. 100

2) Podłączyć komputer do sieci, w której znajdują się urządzenia i uruchomić program SADP w trybie administratora.

3) Zaznaczyć urządzenie i kliknąć przycisk Forgot Password.

4) Po wyszukaniu urządzeń, w przypadku:
-rejestratorów z wersją oprogramowania wyższą lub równą 3. 1. 6,
-kamer z wersją oprogramowania wyższą lub równą 5. 3. 0, należy zastosować Procedurę A.

W przeciwnym przypadku, dla urządzeń ze starszym oprogramowaniem układowym, stosujemy Procedurę B.

Procedura A
rejestratory z oprogramowaniem układowym w wersji wyższej lub równej 3. 6
kamery z oprogramowaniem układowym w wersji wyższej lub równej 5. 0

1) Kliknij przycisk Export i wybierz katalog, w którym ma być zapisany plik przywracania hasła.
UWAGA: po zapisaniu pliku przywracania hasła nie można wyłączać urządzenia, w przeciwnym wypadku plik traci ważność!

2) Prośbę o przywrócenie hasła z załączonym plikiem należy przekazać do autoryzowanego dystrybutora u którego dane urządzenie zostało zakupione. Hasła do urządzeń pochodzących spoza autoryzowanego kanału sprzedaży w Polsce nie będą restetowane.

3) Otrzymany zwrotnie plik *. xml należy wskazać przy pomocy przycisku z ikoną katalogu.

4) Po wskazaniu pliku należy ustalić nowe hasło, przestrzegając reguł jego złożoności.

Procedura B
rejestratory z oprogramowaniem układowym w wersji starszej niż 3. 6
kamery z oprogramowaniem układowym w wersji starszej niż 5. 0
1) Zaznacz urządzenie, a następnie kliknij przycisk Export i wybierz katalog, w którym ma być zapisany plik przywracania hasła.

Lista naszych autoryzowanych partnerów, znajduje się w zakładce GDZIE KUPIĆ?

3) Upewnij się, że data ustawiona w urządzeniu jest prawidłowa. Odczytaj datę z pola Start Time z programu SADP lub wyeksportowanego pliku. Pole Start Time jest widoczne po przesunięciu tabelki w prawo przy pomocy suwaka.

4) Odpowiedzią na wiadomość e-mail będzie kod umożliwiający przywrócenie hasła domyślnego. Kod resetujący należy wprowadzić w oknie programu SADP po zaznaczeniu urządzenia i kliknięciu na przycisk Forgot Password.

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

  • O firmie Haier
  • Haier Group
  • Newsletter
  • Investor relations
  • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Szybka diagnoza błędów pracy klimatyzatorów marki HAIER.

Wyszuiwarka kodów blędów dla urządzeń marki Haier to proste narzędzie do rozwiązywania awarii. Kody dostępne są online poprzez stronę www dostosowaną do przeglądania w telefonach. Wystarczy smartfon i połączenie z Internetem.

Wyszukiwarka dostępna jest pod adresem https://haier-ac. pl/kody-bledow

Wystarczy wpisać kod błędu, by wyswietliła się indtrukcja lub można wyszukać kod blędu wybierajac typ systemu klimatyzacyjnego, typ jednostki, nazwę urządzenia oraz miejsce, z którego odczytano błąd.

Wyszukiwarka kodów błędu klimatyzatora to narzędzie dla instalatorów i serwisantów HVACR, przydatne w diagnozie urządzeń klimatyzacyjnych. Oprócz kodu błędu otrzymujemy opis błędu, jego lokalizcję oraz przyczyny, a także procedury rozwiąznaia problemu.

Do korzystania z wyszukiwari kodów błędw Haier nie jest wymagana instalacja żadnej dodatkowej aplikacji.

Polecamy jako szybkie, mobilne i skuteczne narzędzie do rozwiązywania problemów technicznych dla serwisantów Haier AC.

Grupa Haier to wiodący na świecie dostawca rozwiązań z zakresu HVAC. Założony w 1984 roku w Quingdao. Haier poprzez nowatorskie rozwiązania od początku istnienia wspiera indywidualny, zrównoważony rozwój swoich Klientów. Na przestrzeni lat z lokalnej fabryki wyrosła globalna firma, której obroty w 2014 roku osiągnęły ponad 32, 3 mln USD. Generalnym dystrybutorem produktów Haier w Polsce jest Refsystem Sp. z o. o.

Użytkownik Giude Haier Ac28nacbfa

Bezpośredni link do pobrania Użytkownik Giude Haier Ac28nacbfa

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Użytkownik Giude Haier Ac28nacbfa