Załączniki Electrolux E Line Eoee63as

Electrolux E Line Eoee63as to profesjonalna linia załączników, która została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu zaawansowanej jakości i wydajności. Załączniki są wyjątkowo trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu zapewniają długotrwałe, bezawaryjne działanie. Są łatwe w instalacji i mają wbudowaną funkcję automatycznego wyłączania, aby zapobiec przeciążeniu. Posiadają również wyjątkowo cichy silnik i energooszczędne funkcje, które pozwalają na oszczędność energii. Załączniki Electrolux E Line Eoee63as są idealne do wszelkiego rodzaju prac domowych i przemysłowych i mogą być użyte do wielu zastosowań.

Ostatnia aktualizacja: Załączniki Electrolux E Line Eoee63as

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

toolpusher 03 Feb 2023 16:16 165

 • #1Level 23  

  #1

  Witam,
  Taki problem. Padła elektronika w pralce. Serwis wycenił naprawę na wartośc nowej pralki. Uszkodzone zostały panel główny i/lub moduł sterujący. Kupiłem obydwie części. Problem jest, że od panelu sterującego z pokrętłem idzie 4 pinowy kabel do modułu sterującego, a na płytce modułu są dwa wejścia do których owa wtyczka pasuje jak na zdjęciu. Poniewaz nie ja demontowałem tylko serwis więc nie wiem dokładnie do którego gniazda wpiąć wtyczkę do 1 lub 2. Serwis obiecał schemat ale 2 dni już mnie zwodzi że juz wysyła itp.

  Byłbym wdzięczny za schemat podłączenia.

 • Helpful post

  #2AsReeX#2

 • #3#3

  Dzięki wielkie. Nie zamykam jeszcze tematu może ktoś podrzuci schemat aby sprawdzić pozostałe podłączenia.

 • #4POL02

  Home appliances specialist  #4

 • #5#5

  Otrzymałem informację i potrzebny schemat.

Załączniki Electrolux E Line Eoee63as

Bezpośredni link do pobrania Załączniki Electrolux E Line Eoee63as

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Załączniki Electrolux E Line Eoee63as